Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 4,5 Ilość ocen: 2

Ostatnie życzenie

Staruszek rybak złowił jeszcze starszą od siebie złotą rybkę
- stara jestem i mogę spełnić tylko jedno twoje życzenie, mówi rybka
Rybak na to:
- nic mi już nie potrzeba, powiedz mi tylko co będę robił po śmierci.
- ano będziesz sędzią hokejowym.
Rybak na to:
- ale ja nie mam pojęcia o co tam chodzi
- oj!! to ty się bratku ucz bo pojutrze mecz.

Ostatnie życzenie
 • Obecnie 4,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 4,5/5 (2)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

No kill i co jeszcze ???

Wielkie nudy, same bzdury,
Już się czytać nawet nie chce,
Weź artykuł byle który,
No kill, no kill i co jeszcze?

więcej...

No kill i co jeszcze ???
 • Obecnie 5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 5/5 (3)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Jest jeszcze gorzej!!!

Czytam wasze forum na które trafiłem po raz pierwszy i niestety wszystko o czym piszecie to prawda , jest tylko jedno małe ale.. Jest jeszcze gorzej!!!
Możemy mówić o kłusownikach ,podnoszeniu wymiarów ochronnych i limitów połowu ale to tak naprawdę nic nie da..70 % kłusowników to kłusownicy z kartą wędkarską.Dla nich cm lub dwa do wymiaru nie ma znaczenia ,nie wspominam tych którzy biorą wszystko jak leci traktując kartę wędkarską jak abonament do sklepu rybnego z debilnym tłumaczeniem: że przecież zapłaciłem i co mam nic nie mieć z tego, przecież wszyscy tak robią.Nie ważny jest też dla nich okres ochronny bo przecież pięć dni brakujących do końca okresu ochronnego to już tak niedużo a to właśnie wtedy ryba po tarle intensywnie żeruje.Ponadto zwróćcie koledzy uwagę na brzeg naszych łowisk, tony śmieci toreb foliowych po zanętach ,opakowań po robakach i świetlikach.Ich na pewno nie przynoszą kłusownicy.W PZW toczą się wielogodzinne dyskusje na temat rodzaju siatek do przechowywania ryb a kretyni z kartą wędkarską w siatce trzymają 3 wymiarowe płotki a w lesie kilka metrów dalej parę nie wymiarowych karpików i szczupaczków. Ja zawsze mam worek na śmieci ze sobą i może nie sprzątnę brzegów całego jeziora ale po sobie i po innych na mojej miejscówce na pewno ,dobre i tyle.Nie raz słyszałem beznadziejne komentarze wędkarzy z dużym stażem przy wypuszczaniu ryby z brakującym centymetrem do wymiaru na temat utraty kolacji.Zawsze głośno krytykuję zachowania niezgodne z regulaminem i kodeksem honorowym ale najczęściej efektem tego jest traktowanie mnie w kategoriach oderwanego od rzeczywistości dziwadła które nie wie o co mu chodzi. Kolejna rzecz która mnie boli to zawody wędkarskie.Rozumiem potrzebę rywalizacji między ludzkiej .Pytam tylko dlaczego na łowiskach mogą się odbywać zawody tydzień w tydzień przez cały sezon.Ne wystarczyło by dwa razy do roku wiosnąi jesienią np?Kiedyś po wywołaniu dyskusji na forum wyczynowców zostałem prawie zlinczowany za swoje przekonanie.Z wypowiedzi ludzi można było wywnioskować że wrzucenie kilku ton zanęty jednorazowo sprzyja łowisku a ryby nie mogło spotkać nic lepszego niż ich nabijanie punktów.Duża ilość z nich w wyniku okaleczeń nie dożywa warzenia.Efektem tego jest kilkadziesiąt kg ryb psujących się w lesie i pływających martwych w wodzie.Całokształt jest straszny.
Przepraszam za ta dawkę negatywnych emocji i w kilku miejscach słowami które zakrawają na miano niecenzuralnych ale to wszystko przeraża.
Pozdrawiam wszystkich prawdziwych wędkarzy pozostałym mięsiarzom i pseudo wędkarzom życzę powrotu rozumu lub jego nabycia .Green fishman
Schowaj teksty   

Powiązane z

Ostatni bastion?

Jarosław Szczepaniak
 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Staramy się wykonywać dobre pozycjonowanie stron. Przykładowo tę stronę, firmy zajmującej się nadrukiem etykiet tekstylnych, Etykiety samoprzylepne pozycjonujemy od dłuższego już czasu z sukcesem, na słowa i frazy kluczowe: metki odzieżowe, wszywki odzieżowe, etykiety samoprzylepne.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).