Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 1 Ilość ocen: 2

Zdrada

Dziesięć kobiet, które zmarły w tym samym czasie w różnych częściach świata stają nagle przed obliczem Świętego Piotra.
Klucznik niebios spoglądając srogo na nie nakazuje:
- Niech podniosą rękę wszystkie te, które zdradzały swych mężów
w swym ziemskim bytowaniu!
Z opuszczonymi głowami dziewięć kobiet nieśmiało podniosło dłonie. Widząc to Święty Piotr z ogromnym wzburzeniem w głosie woła:
- Idżcie precz każda z was rozspustnice, pokutować przez tysiąc lat
w czyścu!
Pomocnik Świętego Piotra zbliża się do klucznika niebios i wskazując mu 10-tą kobietę, szeptając pyta :
- A z głuchą co robimy?

Zdrada
 • Obecnie 1 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 1/5 (2)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Słowo

Jest takie słowo w naszych słownikach,

Które ostatnio jakby zanika....

Więc nim zapiecze się żółć w wątrobie

Warto to słowo przypomnieć sobie:

więcej...

Słowo
 • Obecnie 3 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 2,8/5 (22)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Sklepowe newsy »

St. Croix SOLE
St. Croix MOJO SALT CONVENTIONAL
St. Croix MOJO JIG CONVENTIONAL
St. Croix MOJO JIG
St. Croix MOJO SALT
St. Croix Bass X (2017)

PZW o/Gorzów Wlkp.

"Zarząd Główny problemem kiepskiego rybostanu raczej się nie zajmuje, bo gdyby się zajmował, to wiedziałby, że grozi nam wyginięcie najbardziej cennych gatunków ryb".

Rysiu, ale problemem rybostanu zajmują się (statutowo) okręgi. One są podmiotami gospodarczymi - dzierżawcami. ZG jest taką sobie reprezentacją – którą de facto ponad pół milionowy związek wg mnie powinien posiadać – ale która w takim składzie jak obecnie (generał milicji, rzecznik od propagandy) po prostu dla zwykłej przyzwoitości nie powinna istnieć.

"Na zakończenie coś z życia wzięte. Moi znajomi, parający się równiez wędkowaniem, postanowili pojechać na pstrąga. Szkopuł w tym, że zachciało im się pojechać do sąsiedniego Okręgu, na dodatek był to Okręg gorzowski. Czyli gorzej już nie mogło być. Zadzwonili do Biura Okręgu aby uzyskać stosowne informacje w związku z nowościami jakie nam grożą w tym roku. Co im doradzono? Otóż wpłaty moga dokonać podobnie jak to robili od lat, na konto Biura ale łowic nie mogą, bo nie mają słynnego zezwolenia. Na pytanie co w takim razie mają zrobić, przedstawiciel Biura poinformował ich, że sprawa jest prosta, wystarczy przyjechac do Gorzowa i w Biurze dostaną takie zezwolenie lub inny wariant, poszukać jakieś Koło w pobliżu łowiska i tam uzyskać takie zezwolenie, przedstawiając dowód wpłaty na jednodniowe wędkowanie".

Bardzo to ciekawe. Coś tych Twoich znajomych ktoś przez telefon po prostu oszukał. Na swojej stronie internetowej na portalu związkowym podają zgoła inne informacje.
Na stronie o/Gorzów wyczytuję. Możliwość wykupienia zezwolenia okresowego jest możliwa po wpłacie na konto (maksymalnie na 3 dni). Wpłata musi się odbyć na druku określonym przez PZW o/Gorzów (dostępnym na stronie www). Dodatkowo wędkarz musi ze sobą posiadać wykaz wód okręgu gorzowskiego na 2011 r (również dostępnym na stronie www)
Owa opłata + wykaz wód na stronie okręgu Gorzów zwana jest przez nich samych zezwoleniem. Nie potrzeba niczego więcej, żeby łowić. Żadnych wycieczek do ZO czy jakiś innych gorzowskich kół. A ha co ważne, żadnych rejestrów.
Natomiast odnośnie samej opłaty:
Możliwość wykupienia zezwolenia okresowego poprzez wpłatę na konto istnieje tylko w przypadku opłaty za wędkowanie maksymalnie na 3 dni – OPŁATA TAKA TRAKTOWANA JEST JAK WPŁATA OD OSOBY NIEZRZESZONEJ I OBCOKRAJOWCA W ZWIĄZKU Z CZYM ZASTOSOWAĆ NALEŻY ODPOWIEDNIĄ OPŁATĘ.

Czyli jesteś członkiem, opłaciłeś składki członkowskie, ale jesteś traktowany jak niezrzeszony lub obcokrajowiec – co uwydatniasz w opłacie.
Same ceny opłat jednodniowych (!) w o/Gorzów Wlkp. wynoszą w 2011r. dla niezrzeszonych (czyli dla internetowych też) w zależności od wód:
- nizinna: 40 zł
- górska: 60 zł
Po kiego się w takim razie stowarzyszać ?!
Schowaj teksty   

Powiązane z

Po co Rejestry Połowów?

Ryszard Siejakowski
 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości


Reklamy KrokusForumZdjęcia rybDarmowy ERP i CRM - Odoo - dawny OpenERPeZPublishCMS eZ Publish

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).