Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 3,5 Ilość ocen: 3

Gapa

Pewna blondynka zawsze marzyła o podróży do Ameryki, ale nie miała na to pieniędzy. W końcu namówiła jakiegoś czarnoskórego marynarza, żeby ją jakoś przewiózł na gapę. Murzyn ukrył ją w łodzi ratunkowej na pokładzie i co noc odwiedzał ją i urozmaicał jej nudę miłosnymi igraszkami pocieszając, że podróż już niedługo się skończy. Po miesiącu blondynka zdenerwowała się, wyszła z łodzi i poszła do kapitana.
- Płynę na gapę. Proszę mi powiedzieć jak daleko jeszcze do USA?
- Do USA? Jesteśmy na promie Świnoujście - Kołobrzeg - Świnoujście!

Gapa
 • Obecnie 3,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3,7/5 (3)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Fly Fishing

Fishing is a popular sport;
At one with nature is the report;

więcej...

Fly Fishing
 • Obecnie 1 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 1/5 (4)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Grand

To doskonałe porόwnanie.
Tak, od czegoś trzeba wyjść. Tym punktem wyjścia są jednak koszty zarybień, bo to wynika z operatόw. Zmiany tych ilości, wymagałyby korekt. To nie jest niemożliwe, ale kłopotliwe. I nie na teraz.
My na razie u siebie poprawiamy kontrolę, co oczywiście zwiększa koszt. Dlatego nasza składka na wody gόrskie jest wyższa, niż w wielu innych okręgach. Ale skądeś te pieniądze być muszą. Kontrole już przynoszą wymierny efekt, choć sezon dopiero się zaczął, a strażnicy wόd gόrskich rozpoczęli pracę wraz z początkiem roku.
Szczegόły na naszej stronie:
http://komisjalublin.ota.pl/
na forum.

Kontrole przy okazji udokumentują rozmiar kłusownictwa, bo co innego wiedzieć, że jest, co innego wykazać ilością zatrzymanych. Nietrudno będzie oszacować, ile ryb ocaleje dzięki tej ochronie. To tak, jakby zwiększyć zarybienie, i to rybą dużą. Do tego inna przyjemność wędkowania, kiedy przepędzi się chamόw.
Same korzyści, ale o tym przecież nikogo przekonywać nie trzeba.

Andrzej
Schowaj teksty   

Powiązane z

Sposόb na dużego pstrąga, czyli co zrobić, byśmy łowili dziesiątaki?

 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: eZPublish

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).