Left menu

Filtry

Humor»

Ocena: 3,5 Ilość ocen: 3

Rekin i młodzieniec

Pewien młodzieniec z Lublina chciał pieścić w morzu rekina i napotkał go wreszcie ...
Jeśli chcecie to wierzcie
ale mieli córeczkę i syna ...

Rekin i młodzieniec
 • Obecnie 3,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3,7/5 (3)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Na rurze.

Trafiłem....

więcej...

Wielkie Łuki cz.2.
 • Obecnie 3 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3/5 (3)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Fotki»

Kleń

kleń Bardzo dobre (5)

Kleń

Klenisko... Bardzo dobre (5)

Szukaj

Reklama

Koguty

Ocena: 0 
Ilość ocen: 0 
 Ilość wyświetleń: 7238 
Komentarzy: 0 
ID: 49745 
Węzeł: 29766 
Koguty sandaczowe

Witam. Kolegów po kiju.
Za namową przyjaciół postanowiłem opisać swoje koguty.

Moje koguty wykonane są z piór siodłowych koguta. Używam tutaj różnych kolorów, jednak najskuteczniejsze okazują się żółte i co ciekawe czarne. Koguty robię na główkach które odlewa mi kumpel, a są one naprawde wyborne. Oczko mają ustawione pod kątem 45 st. ( to do agresywnego poderwania ). Rycho odlewa mi różne gramatury od 8 gr do 30gr. Ja natomiast kręcę i wymyślam nowe kombinacje materiałów. Z innych materiałów użytych do produkcji to:ice chenile, odpowiednie nici, lakiery i oczywiście wiskoza. Wiskoza również w różnych kolorkach.

Koguty sandaczowe

Robienie kogutów traktuje jako zabawę, ale miło mnie też gdy koledzy po fachu zwracają się do mnie z pytaniami a ja potrafie im udzielić podpowiedzi. Wiele radoście sprawia mi też jak ktoś złowi rybkę na mojego koguta, a było już ich kilka. I to całkiem niezłych. Trafiają się okonie, szczupaki i przedewszystkim sandacze. Koguty sprawdzone są na Przeczycach, Poraju i Kozłowej Górze a także na Otmuchowie i Głębinowie. Zobaczcie je sami i oceńcie.

Pozdrawiam.

Michał.

Dyskusje i recenzje

Schowaj teksty   
   
 
RSS 2.0
PDF
E-mail to administrator Printerfriendly version Help Bugs Guest Book
Reklamy Krokus: Pozycjonowanie stron staramy się wykonać rzetelnie. Przykładowo tę stronę: Wszywki odzieżowe firmy zajmującej się nadrukiem np. kodów kreskowych na metkach, pozycjonujemy od dłuższego już czasu z sukcesem, na słowa i frazy kluczowe: metki odzieżowe, wszywki odzieżowe, etykiety samoprzylepne.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).