Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 4 Ilość ocen: 1

Bliźniaki

Dlaczego blondynka jest zdziwiona, gdy urodzi bliźniaki?
- Zastanawia się, kto jest matką drugiego dziecka.

Bliźniaki
 • Obecnie 4 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 4/5 (1)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Prośba o wyspy szczęśliwe

A ty mnie na wyspy szczęśliwe zawieź,
wiatrem łagodnym włosy jak kwiaty rozwiej, zacałuj,
ty mnie ukołysz i uśpij, snem muzykalnym zasyp, otumań,
we śnie na wyspach szczęśliwych nie przebudź ze snu.

Pokaż mi wody ogromne i wody ciche,
rozmowy gwiazd na gałęziach pozwól mi słyszeć zielonych,
dużo motyli mi pokaż, serca motyli przybliż i przytul,
myśli spokojne ponad wodami pochyl miłością.

Prośba o wyspy szczęśliwe
 • Obecnie 3,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3,6/5 (19)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Rybie Oko/Artykuły/Środowisko 

Środowisko

Według daty publikacji:Rosnąco Malejąco    Według ocen:Rosnąco Malejąco    Według ilości ocen:Rosnąco Malejąco
Według ilości wyświetleń:Malejąco    Według ilości poleceń przyjaciołom:Malejąco    Losowo:Losowo

Pada deszcz, znów będzie powódź.

Ryszard Siejakowski

Drawa, bobry, wino i co ino.

Drawa

Krótka pamięć.

Ryszard Siejakowski

Katastrofa ekologiczna na Porze

Wawrzkowizna 2010

List otwarty środowisk ekologicznych do Rządu, Parlamentu i władz samorządowych oraz mediów

Powódź, TVPiS i kołtuństwo.

Ryszard Siejakowski

Była sobie mała rzeczka ...

Prosna

Co zrobić z nadmiarem śniegu?

Przemysław Sobieszczyk

Petycja

Krzysztof Komoszka

Ostatnie wypowiedzi

Ptaki wodne część II

Dzień doberek Piotrze. Druga część nie otrzymuje zgodnie z gołdą karną medal za bycie dzielnym dziennikarzem bo są błendy łotrograficzne <b>kocham ciebie i twoje artykuły!!

Początek

Ptaki wodne część I

Witam.Zodnie z gołdą karną przyzajemy i medal za bycie dzielnym dziennikarzem.Ptaki wodne są ciekawe .
pamietaj żeby pamiętać o błendach łortograficznyh,bo inaczej to będzie wyglądać <i> łabędź napluje na czaplę siwą.

Mam nadzieje ze wie pan ednarek o co chodzi

Początek

Wiślane jesiotry - troszkę historii...

ostatni wiślany jesiotr został złowiony w okolicy chełmna w kuj-pom. w kwietniu 1963 r.

Początek

Pada deszcz, znów będzie powódź.

http://www.y...h?v=A7n5DnqAaUE
kiepska jakość nagrania z koncertu ale w miarę selektywnie

Pada deszcz, niech zaleje ziemską powierzchnię
Pada deszcz, niech zmyje całą tandetę...

Początek

Pada deszcz, znów będzie powódź.

Podam ci przykład z własnego podwórka. Toczę batalię o to, żebym wodę deszczową z mojego dachu mógł rozprowadzić po moim własnym gruncie i go nawodnić, bo jest suchy jak pieprz. Tylko jakiś palant wpisał do planu zagospodarowania, że należy się podłączać do kanalizacji deszczowej, czyli szybko odprowadzać deszczówkę do - finalnie Odry. Oczywiście - odpłatnie. Więc jak ktoś chce nie płacić i postępować zgodnie z naturą, czyli woda w grunt, to nie może i musi wydać kasę na rury, kopanie itd, a kto już odprowadza do kanalizacji deszczowej, to srogo płaci. Jedyny komentarz jaki się nasuwa - skłąda się z dwóch słów. Kurwa Mać.

Początek

Pada deszcz, znów będzie powódź.
Jarosław Szczepaniak

Hop, hop Rysiu! A kogo niby winić za kulawe ustawy, dziurawe i niejasne przepisy? To niby lokalne władze je tworzą? Winę za to ponosi tylko i wyłącznie ta "jelita" na samej górze! Wystarczy jeśli pan Minister wyda odpowiednie rozporządzenie do ustawy i jasno w nim określi wymogi.

Ja też pamiętam jak Pilica non stop w lato wylewała, że aż trudno było, a niekiedy wcale nie było można dojść do jej prawdziwego brzegu. Nieraz kąpaliśmy się w krzakach, bo dalej się nie doszło. Z rzekami nic - absolutnie nic! - się nie zmieniło. Nadal wylewają jak co roku, tylko, że teraz mają na drodze ludzkie domostwa - pomniki głupoty ludzkiej! W pogodzie też się nic nie zmieniło! Wczoraj po północy na Polsat News było spotkanie z klimatologiem. Starej daty facet fenomenalnie tłumaczył na temat pogody. Polska ma doskonałe kroniki na temat pogody. Takie zjawiska okazuje się, występowały od zarania dziejów. Nie ma żadnego globalnego ocieplenia! Do chyba roku 1850 mieliśmy małą epokę lodowcową - zamarzała Sekwana, zamarzał zawsze Bałtyk, były srogie mrozy i potężne śniegi. Po tej dacie nastąpiło - do niedawna - ocieplenie klimatu. Obecnie zaobserwowano niespotykanie małą aktywność słońca. Powiedział, że raczej czeka nas globalne ochłodzenie - powrót małej epoki lodowcowej. A takie zjawiska jak tornada u nas, burze, wylewy rzek, grad i ulewy notowane są u nas od dawna.

Początek

Introdukcja gatunków – cz. II. – Przykłady

Udany artykul, najbardziej mnie fascynuja raki, nad ktorymi prowadze obecnie badania. Lacinskie nazwy sa do poprawki, mianowicie P. leniUsculus, OrconCtes limosus. pozdrawiam.

Początek

Petycja - Wstrzymanie organizacji trasy kajakowej na rzece Bysztrzycy powyżej Prawiednik.

Niestety ruch różnego typu "turystycznych" środków pływających i innych wynalazków na polskich wodach (poza parkami narodowymi chyba jedynie) praktycznie nie podlega żadnym racjonalnym ograniczeniom. Jako ornitolog z 25 letnim stażem byłem nad wieloma polskimi wodami i oprócz niewielkich płytkich zamkniętych zbiorników w zasadzie wszędzie w ciepłych
miesiącach "coś" pływa i jeśli mam być szczery to przeważnie są to wędkarze. Zdaje sobie sprawę że człowiek zawsze żył blisko wody i jest to naturalne zjawisko lecz faktycznie - nawiązując do pow. tekstu - zorganizowana komercyjna turystyka wodna (spływy) stanowi realne zagrożenie dla ekosystemów zwłaszcza niewielkich rzek , strumieni czy nawet kanałów i moim zdaniem powinna być jak najszybciej ograniczona stosownymi działaniami (bo odpowiednie przepisy ochronne już istnieją). Zeby nie zanudzać wywodami podam
modelowy aktualny przykład: rz.Drwęca, odcinek Golub-Dobrzyń - Egliszewo. Na tym odcinku rzeka ta płynie naturalnym intensywnie meandrującym korytem przez praktycznie odludny pozbawiony dróg dojazdowych teren . Brzegi są bardzo urozmaicone, występują naturalne wysokie leśne skarpy, osuwiska, w nurcie pełno starych dębów, głazów, raf i piaszczysto żwirowch płycizn. Są odcinki wolne, biegnące przez podmokłe łąki jak i szybkie kamieniste bystrza - jednym słowem raj dla ryb , ptaków i .... kajakarzy. Właśnie z myślą o nich właściciel dużej osady wypoczynkowo-imprezowej (Osada Karbówek) polozonej przy Drwęcy wybudował mini port, zakupił kilkadziesiąt kajaków i praktycznie od pierwszych cieplejszych dni roku taśmowo spławia grupy ludzi wywożąc łajby do Golubia D. i zbierając turystów z wody wprost do swego gościnnego porciku. Efekt- na tym odcinku rzeki jeszcze kilka lat temu można było spotkać gniazdujące najrzdsze polskie gatunki ptaków wodnych. Obecnie moźna spotkać puszki po piwku i pety a wedkowanie na szerokiej na 5m wodzie w ciepłe dni nie ma najmniejszego sensu.

Początek

Krótka pamięć.

Ryszardzie , czyli tradycyjnie znów wyssałeś intelektualną esencję do tego kubełka propagandowych aluzyjek z czerwonawego , czerskiego organu ?! Chyba naprawdę bardzo lubisz być pogazetowym wtórnikiem , co ??
Ale łatwo za to zgodzę się z tobą , że nasi dziennikarze i politycy niezmordowanie wypełniają swoimi osobowościami treść przedwojennego powiedzenia J.Piłsudskiego - kurew polska
Organizacją i funkcjonowaniem państwa , w tym klęskami żywiołowymi , w demokracjach nominalnie od zawsze i wszędzie , zajmują się ekipy rządowe , co u nas jest czczym frazesem , oraz nicnierobieniem przykrywanym medialna wrzawą , już nie powiem przez wrodzony takt , przez takich powielaczy jak Ty ..
Polska jest atrapą państwa , krajem schyłkowym i nierządem stojącym . Sfera publiczna oraz społeczna świadomość jest od lat sześćdziesięciu systematycznie dewastowana .
Ten gnój organizacyjny , prawny i wszechobecny chaos w którym się nurzamy , fundują nam wszystkim kolejne polskie rządy i kolejne Sejmy , kolejni usługowi ustawodawcy . A płacimy wbrew głośnym , rządowym deklaracjom zawsze my ; swoimi podatkami , odłożonymi inwestycjami publicznymi , utraconymi szansami , kolejnymi regresami .
Ja nie wierzę w tą lansowaną szeroko ekologię stosowaną i hasełka które ona niesie . To jest tylko inna forma sprawowania władzy , oraz zarządzania emocjami i poglądami ogółu . Potrząsanie ekologicznymi wytrychami jest oczywiście cool i sexy , ale to zwyczajne działania zastepcze i kompensacyjne . Rura pod Bałtykiem się kładzie , a obwodnicy w Augustowie nie ma .. Zieloni to kolejna wcielenie sztafety do rzeki z forsą , i trendy parawan bizantyjskiej biurokracji .
Gospodarka przestrzenna i urbanistyka , której nędzę obnażyła ta kolejna powódź , to zjawisko niespotykane w cywilizowanych krajach . Wójt nie może odmówić wydania pozwolenia na budowę na terenach zalewowych . Prawo jest przeciw niemu . Zalało nawet odbudowane po powodzi w 97 . Czy tu potrzeba grinpisów , Wajraków , czy zwykłego rozumu , odpowiedzialności i wolnych rąk ?
Kontroli publicznej rządzących jako takiej nie ma , co każde wybory chcącym widzieć bez różowych okularów , potwierdzają . Nie potrafimy wybierać ani egzekwować ..
Jasełka znów przykryją zwykłe polskie dno ..

Początek

Katastrofa ekologiczna na Porze

To wielka szkoda dla całego Roztocza. Trzeba miec nadzieje, ze sprawcy zostana surowo ukarani. Zastanawiamnie czy po znalezieniu sprawców, klub, koło lub nawet osoba cywilna moze zaskarzyc takie osoby odpowiedzialne za ta tragedie czy domagac sie rekompensaty, odpracowania na rzecz poszkodowanych.? To nie moze tak byc, ze niska szkodliwosc czynu itp.
Pozdrawiami

Początek

 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Tworzenie systemów CMS (Content Management System) oraz CRM (Customer Relationship Management) to jedna z podstawowych działalności i specjalności firmy Krokus SP. z o.o. Specjalizujemy się we wdrożeniach CRM i ERP Odoo czyli systemów interetowych zarządzania zarówno cała firmą, jej relacjami z klientami, jak i treścią stron.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).