Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 0 Ilość ocen: 0

Popłoch

W łóżku leży para. Nagle rozlega się odgłos otwieranych drzwi do domu:
- O Boże! - krzyczy kobieta - mój mąż.
On wyskakuje z łóżka, chwyta w pośpiechu ubranie i chowa się za kotarę. Po chwili wychodzi jednak z ukrycia i ze zdumieniem rzuca:
- Zaraz, chwileczkę! Przecież to ja jestem twoim mężem!

Popłoch
 • Currently 0 out of 5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 0/5 (0 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Hyde Park»

Fotograf

Maksyma fotografującego niedźwiedzie: "Nie musisz być szybszy od niedźwiedzia, wystarczy, ze będziesz szybszy od swojego asystenta".

Fotograf
 • Currently 3,5 out of 5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3,3/5 (9 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Search

Advertising

Eksperyment

Rating: 0 
Rating count: 0 
 View count: 2552 
Comments count: 0 
ID: 70566 
Node: 47983 

Wyprawa na "doły"

Wczoraj postanowiliśmy wybrać się na "doły" przy Warcie w miejscowości Trzy Kolne Młyny. Na "dołach nigdy nic ciekawego nie złapałem więc i tym razem nie liczyłem na wiele, miałem do wyboru albo siedzieć w domu i słuchać teściowej która akurat przyjechała albo wybrać się na ryby. Wybrałem to drugie.

Kupiłem więc zanęte uniwersalną i postanowiłem zrobić eksperyment. Do 1.9 kg zanęty uniwersalnej dodałem 0.5 kg płatków owsianych i ... zmieliłem 0.5 kg wątroby drobiowej. Gdy dojechaliśmy nad wode zanęciłem wrzucając do wody połowe przygotowanej zanęty. Była godzina 18-ta gdy zaczęliśmy łowić, jako przynęty na jednej wędce zastosowałem trzy białe robaki a na drugą założyłem kawałek wątróbki której użyłem do zanęty.

Do około godziny 19-tej na białe robaki wyciągnąłem z wody 4 małe płotki czyli to co przeważnie bierze nad tym zbiornikiem, na wątrobę przez godzine nie miałem brania i gdy miałem wyciągnąć zestaw z wody i sprawdzić czy nic nie obgryzło mi przynęty nagle spławik zakołysał się i lekko przesunął. Po chwili spławiczek zaczął delikatnie "odjeżdżać", postanowiłem zaciąć i po krótkiej walce w podbieraku wylądował lin 42 cm.

Pomyślałem sobie że to zwykły fuks bo zdarzało się już w zeszłym roku że złąpałem jednego linka na dwa tygodnie i pewnie tym razem też tak będzie. Zarzuciłem zestaw ponownie na wspomnianą wątrobę i kuleczka zanęty do wody, po około 15 minutach branie i ... znowu lin tym razem 47 cm. Mówie sobie coś tu nie gra bo jeszcze nigdy tam nie złowiłem dwóch ładnych ryb tego samego dnia. Łowiliśmy do godziny 22-ej i moim łupem padło jeszcze 5 linów podobnej wielkości i jeden karaś 40 cm.

Po zakończeniu łowów wybrałem największego linka i karasia i zabrałem go do domu a reszcie zwróciłem wolność. Gdy spotkałem się z kolegą nie mógł uwierzyć że złapałem to wszystko na wędke. On mając markową zanętę za 9.5 zł/kg złowił jednego krąpika i kilka płoteczek. Wątroba przyniosła efekty.

Dyskusje i recenzje

Schowaj teksty   
   
 
RSS 2.0
PDF
E-mail to administrator Printerfriendly version Help Bugs Guest Book


Reklamy KrokusOpen source ERP i CRM - OpenERP - obecnie nazywany OdooMetki i wszywki odzieżoweZez - Blog zez.plOsuszanie budynków - osuszanie ścianSystemy CMS

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).