Lewe menu

Humor»

Ocena: 3,5 Ilość ocen: 9

Ostatnie słowo

- Wczoraj pokłóciłem się z żoną - zwierza się kolega koledze
- I do kogo należało ostatnie słowo?
- Pewnie, że do mnie.
- A co powiedziałeś?
- Powiedziałem: "no już dobrze, kup sobie te buty".

Ostatnie słowo
 • Obecnie 3,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3,4/5 (9)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

jeszcze.....

Słońce już wyzłociło wszystko:
wody i trawy, dzioby piskląt,
kaczeńce zółte, barwne łąki,
motyle, drzewa i skowronki.

więcej...

jeszcze....
 • Obecnie 4,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 4,5/5 (2)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Sklepowe newsy »

St. Croix SOLE
St. Croix MOJO SALT CONVENTIONAL
St. Croix MOJO JIG CONVENTIONAL
St. Croix MOJO JIG
St. Croix MOJO SALT
St. Croix Bass X (2017)

Rybie Oko/Inne/Ankiety/Seks czy ryby? 

Seks czy ryby?

Ankietę o tym temacie prowadziliśmy juz kiedyś na stronach archiwalnych, wydaje nam się., że jednak warto ją odświerzyć. Zatem stawiamy nastepujące pytanie:

Po ciężkim tygodniu pracy możesz liczyć, w niedzielę, na dwie godzinki wolnego, co wybierzesz? (Odpowiedz jednak szczerze!)
Wypad na ryby
Odrobinę seksu
Wyspanie się
Coś innego, a co podaj ew. w komentarzu

Comments

Standard view   

Najbliższa woda oddalona o około 65km , to jeśli już wydać te 50 zł na paliwo [12l napędu] trzeba mieć choć ze dwa dni wolnego przeznaczone na wędkowanie. Emeryta [820zł netto ] nie stać na dwu godzinne wypady na prawdziwe wędkowanie. Pozostaje moczenie patyka w wędkarskim stawie na rzece Bzurze w Zgierzu z którego jakiś samowolny "biznesman" upuszcza wodę kiedy chce wraz z rybkami bo wszyscy go się boją --łącznie z władzami miasta gdzie interweniowano--. ryby idą do ścieku a on nawet o sprawie rozmawiać nie ma czasu z członkiem zarzadu koła , z resztą to nie specjalnie obchodzi prezesa okręgu bo mija już trzy tygodnie a prezes nie odzywa sie, mimo początkowego zainteresowania , może też boi się pana K.

Początek

Kazda pora jest dobra dla mnie a to jest na pierwszym miejscu rybki poczekaja zreszta dwie godzinki to za malo na wedkowanie

Początek

Krzysztof Komoszka

Dwie godzinki to w sam raz na kochanie się, ale nie za dnia, no co wy. Ryby w dwie godzinki? Też odpada, po co się spieszyć. Nie lubię szybkich numerków i krótkiego łowienia. Jak mam dwie godzinki wolnego to siadam przed kompem, otwieram piwko lub robię sobie drinka i albo śmigam bez sensu po różnościach w necie, albo przeglądam bez końca zdjęcia, albo coś kupuję, albo kręcę klika muszek. A na ryby to idę zanim mi ktoś powie, że mam dwie godzinki wolnego.

Początek

 
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości


Reklamy KrokusWszywki i metki odzieżoweOpen source ERP i CRM - OpenERP - obecnie nazywany OdooŚwiat DrukuWszywki odzieżoweOpenERP

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).