Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 0 Ilość ocen: 0

Sarmata

Rok 2006, Bruksela, budynek Parlamentu Europejskiego. Deputowani z kilkunastu krajów i szefowie rządów utkwili wzrok w trybunie, za którą schował się korpulentny mężczyzna przybyły z kraju nad Wisłą. Na szlachetne czoło tajemniczego Sarmaty opadała blond grzywka, falując niczym łan pszenicy w letni dzień, zaś czerstwa i spalona słońcem solarium twarz przypominała pachnący bochen, ulepiony spracowanymi dłońmi polskich gospodyń. Na szyi dyndał niebieski krawat upsztrzony biało czerwonymi gwiazdkami. Mężczyzną tym był Przewodniczący.
...
-Tall room !!! (Wysoka Izbo!) Welcome in the name of all penis of polish SELFDEFENCE! (Witam w imieniu wszystkich członków samoobrony!). Today I drink coffe with Anan. (Dziś piłem kawę z sekretarzem generalnym ONZ). Balcerowicz must go on! (Balcerowicz musi odejść) I have all on this shit! (Mam wszystko na tej kartce!). Selfedefence is big party and ice is poor in Poland! (Samoobrona jest dużą partią, a lud jest biedny w Polsce).
Po czym swoje krótkie, acz mocne przemówienie zakończył zniżając głos do basu Schwarzennegera:
- I' ll be back! (Jeszcze tu wrócę)
I kiedy Przewodniczący schodził z mównicy deputowani europejskich rządów zgotowali mu owację. Bądź co bądź Przewodniczący był polskim premierem. Uśmiechnął się z zadowoleniem i tylko nieliczni dostrzegli błyszczące w jego oczach figlarne little eye-bitches (kurwiki) ...

Sarmata
 • Obecnie 0 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 0/5 (0)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Nowe pomysły śledcze.

Przyśniła mi się wizja upiorna:

więcej...

Nowe pomysły śledcze.
 • Obecnie 5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 5/5 (3)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Gospodarstwo Rybackie - Pstrąg Tarnowo

Pstrąg Tarnowo
Typ: Starorzecze

Podstawowe informacje

Początkowo łowisko umieszczone było na kanale odprowadzającym wodę z basenów hodowlanych..

Adres

Miasto: Tarnowo
Kod: 64-970
Ulica:

Informacje kontaktowe

Tel.: 0-602 503 256
Fax: (0-67) 216 02 36
Email: pstrag@xl.pl
WWW: http://www.p....tarnowo.xl.pl/

Pełna informacja

W roku 1995 dobudowaliśmy drugi akwen - rozleglejszy staw z także przepływową wodą.Na dzień dzisiejszy połów wędkarski ryb jest możliwy na stawie przepływowym, planowanie jest uruchomienie 500 m kanały imitującego warunki rzeczne.

Tarnowo

Dla wędkarzy wędkujących na łowisku dostępnych jest kilka stołów przy kominku, oraz ruszty. Planowane jest jeszcze tego lata budowę zadaszonych miejsc biwakowych wyposażonych w grilla, w przyszłości natomiast rozbudowę łowiska i budowę przystani kajakowej wraz z polem namiotowym.

Tarnowo leży w bliskim sąsiedztwie Piły (15 km), jednakże nie przejeżdżając więcej niż 100 -120 km, dojadą do nas także mieszkańcy Poznania, Bydgoszczy, Gorzowa czy Szczecina.

Tarnowo 2

Regulamin łowiska

REGULAMIN ŁOWISKA

1. Zmianie ulega areał łowiska - do sportowego połowu ryb udostępniona będzie tylko część pierwsza łowiska - staw przepływowy. Zamknięta zostaje druga część łowiska - kanał odprowadzający wodę z basenów hodowlanych.
2. Łowić wolno wyłącznie w stawie przeznaczonym do wędkowania, zabronione jest jakiekolwiek zarzucanie przynęt do innych stawów oraz boksów do przechowywania ryb - osoba dopuszczająca się takich praktyk zostanie natychmiast wyproszona z łowiska.
3. Wędkarzom nie wolno wychodzić poza teren łowiska - a w szczególności obowiązuje kategoryczny zakaz wchodzenia na część produkcyjną obiektu - tj. stawy hodowlane!
4. Na łowisku może znajdować się wyłącznie osoba wędkująca, ewentualnie dwie osoby towarzyszące pod warunkiem zachowania ciszy.
5. Dozwolone są wszystkie przynęty, nie stosuje się wymiarów ani okresów ochronnych.
6. Prosimy o nie wrzucanie do wody niewykorzystanych przynęt.
7. Prosimy o nie zaśmiecanie łowiska i zachowanie ciszy.
8. Łowisko czynne jest od godziny 8.00 do zmierzchu maksymalnie jednak do godziny 20.00.

Nowe zasady opłat na łowisku specjalnym

1. Gospodarstwo Rybackie "PSTRĄG TARNOWO" udostępnia areał łowiska specjalnego wszystkim chętnym nieodpłatnie przy zachowaniu następujących zasad:
- każdy wędkujący (wyłącznie na jedną wędkę) musi zakupić w gospodarstwie co najmniej 2 kg żywego pstrąga tęczowego, lub innej ryby dostępnej na żywo, za równowartość 2 kg pstrąga zgodnie z aktualnym cennikiem detalicznym,
- ryba jest wpuszczana do łowiska przez pracownika gospodarstwa zaraz po zapłaceniu za nią,
- wpuszczenie ryb będących równowartością 2 kilogramów pstrąga tęczowego upoważnia do 3 godzin przebywania na łowisku, w celu przedłużenia czasu wędkowania należy dokupić równowartość 1 kg pstrąga za każdą następną rozpoczętą godzinę,
- przedłużenie czasu wędkowania może odbyć się wyłącznie przez dodatkowe zarybienie, wędkarze którzy przekroczą ten czas bez przedłużenia zmuszeni będą zapłacić za dodatkowe zarybienie bez możliwości pózniejszego łowienia.
2. W czasie przebywania na łowisku w czasie zgodnym z zarybieniem, każdy z wędkarzy może zabierać wszystkie ryby jakie złowi, bez względu na ich gatunek wielkość oraz ilość.
3. Po skończonym czasie przebywania na łowisku wędkarzom którym nie uda złowić się zarybionej ilości ryb nie będą one zwracane.
4. W przypadkach niekulturalnego zachowania się wędkarzy lub osób towarzyszących, lub niestosowania się do regulaminu - gospodarstwo zastrzega sobie prawo do wyproszenia wędkarza bez względu na czas wędkowania jaki mu pozostał oraz do odebrania mu złowionych ryb.
5. Każdy korzystający z łowiska musi zapoznać się z powyższym regulaminem i zaakceptować wszystkie jego punkty. Każdy korzystający z łowiska traktowany jest jak osoba znająca i akceptująca powyższy regulamin.

Dyskusje i recenzje

Schowaj teksty   
   
 
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości


Reklamy KrokusOdooOsuszanie budynków - osuszanie ścianŚwiat Druku - ciekawe linkiDarmowy ERP i CRM - OpenERP - obecnie nazywany OdooWędkarstwo

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).