Żadnych jaj bo piję burbona |
Dlaczego chcesz, by po tym poście wszycy odkryli w Tobie drobnego sukinkota
Ci co tu są od dawna już dawno o tym wiedzą i moje posty przez drobne sito cedzą
To tak, jakbyś krzyknął, że masz gdzieś nas wszstkich na RO. Nie wiem, czy wszyscy sobie na taką obelgę zasłużyli.
Najlepsza podpuscha dla znajomych. I sprawdzian. Znajomi inteligentni się nie obrażą, załapią, a potem wyczekają moment i mnie podpuszczą. I się kręci. Nie ma nudy, można gadać. A jak się by ktoś obraził, to nie chcę mieć takich znajomych.
Kończąc na poważnie, to ja się nie przejmuję dyslektykami, ale zżymam się na niesprawiedliwość w traktowaniu osób normalnych i z dysfunkcją. Dawanie forów takim osobom, to robienie im krzywdy, oraz tym co są normalni. Pomoc - proszę bardzo, ale nie fory.
U mnie pracy osoba robiąca byki nie dostanie. Obojetne czy dyslektyk czy nie, mam to gdzieś. Moja firma, moje prawo. Tak samo nie dostanie pracy nikt kto lubi muzykę disco i mógłby mi nastawić radio na ten badziew. Moja firma, moje prawo.
Co do moich prywatnych poglądów, moja sprawa. Np. obiema rękami głosowałbym za karą śmierci albo wieszaniem pedofilów za bimbały na rynku - publicznie. I nikt nie ma najmniejszego prawa mnie za poglądy obrażać. Ma prawo mieć inne zdanie, choć niesłuszne
Póki co, mój znajomy, polonista, zasiada w komisji edukacji w parlamencie, pogadam z nim jak tu uwalić te ulgi szkodliwe dla języka. Póki co, to mój znajomy, a nie Marysieńki dyslektyczki
T.P.
Related to |













