Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 0 Ilość ocen: 0

Policjant

Policjant, który został zawieszony w prawie wykonywania swego zawodu, od miesięcy nie otrzymuje wynagrodzenia. Popadając w rozpacz decyduje porwać dziecko dla okupu.
Idzie do parku, podchodzi do piaskownicy pełnej bawiących się w niej dzieci i wybiera małego chłopczyka. Bierze go za rękę i prowadzi za krzaki.
- Cicho bądź i rób to co ci powiem bo cię porwałem...
Policjant wyjmuje z kieszeni kartkę z dłgopisem i pisze :
"Porwałem twojego syna. Jeżeli chcesz widzieć go całego i żywego, zostaw jutro o 15-tej pod sosna na alei centralnej w parku, kopertę
z dwoma milonami w gotówce".
Po napisaniu przykleja kartkę taśmą na plecach dziecka i wysyła go by poszedł do domu i doręczył polecenie swemu ojcu.
Następnego dnia policjant udaje się do parku o godzinie wyznaczonej przez niego do zapłaty okupu. Widzi, że pod sosną znajduje się koperta. Otwiera ją i ze zdziwieniem widzi , że wewnątrz są dwa miliony i jakaś kartka. Wyjmuje ją więc i czyta :
"Jak miałeś odwagę zrobić coś takiego swojemu koledze".

Policjant
 • Obecnie 0 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 0/5 (0)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Fotograf

Maksyma fotografującego niedźwiedzie: "Nie musisz być szybszy od niedźwiedzia, wystarczy, ze będziesz szybszy od swojego asystenta".

Fotograf
 • Obecnie 3,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3,3/5 (9)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Wędkarz

Jest to definicja wg starego przysłowia bodajże irlandzkiego:

Wędkarz to człowiek, który nic nie robi nad wodą ponieważ nie może tego samego robić w domu.

Powiązane hasła i obiekty:

«wędkarz»

Dyskusje i komentarze

Schowaj teksty   
 
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Pozycjonowanie stron staramy się wykonać rzetelnie. Przykładowo tę stronę: Metki odzieżowe firmy zajmującej się nadrukiem np. kodów kreskowych na metkach, pozycjonujemy od dłuższego już czasu z sukcesem, na słowa i frazy kluczowe: metki odzieżowe, wszywki odzieżowe, etykiety samoprzylepne.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).