Left menu

Filtry

Humor»

Ocena: 3 Ilość ocen: 4

Wędkarz

Przychodzi wędkarz do psychiatry. Psychiatra narysował koło i pyta
- Co to jest?
- Ryba, odpowiada wędkarz.
Narysował kwadrat
- Co to jest?
- Ryba.
Narysował trójkąt.
- Co to jest?
- Ryba.
- O pan jest chory, stwierdza lekarz, panu wszystko kojarzy się z rybami.
- Mnie? To pan mi bez przerwy ryby rysuje.

Wędkarz
 • Obecnie 3 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3/5 (4)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Wspomnienia

Do wspominków, to mam serce
choć poszedłem na komercję
łowię szczubły i okonie,
i od muchy też nie stronię
gdzie ten raj jest? w jakim kraju?
tam, gdzie PZW nie mają!

Wspomnienia
 • Obecnie 4 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 4/5 (6)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Rybie Oko/Znad wody/Z kraju/Jak uratować rzekę 

Jak uratować rzekę

Ilość wyświetleń: 1687 
Komentarzy: 1 
ID: 18727 
Węzeł: 13240 

Szkoło, klaso – zaadoptuj rzekę!

Klub Gaja zainicjował specjalną akcje pod takim szyldem!.

Cyt:
Do kogo należy rzeka? Możemy powiedzieć, że do wszystkich, którzy z niej korzystają. Można także powiedzieć, że do zarządzających nimi instytucji. W Polsce najczęściej są to Regionalne Zarządy Gospodarki Wodnej lub Wojewódzkie Zarządy Melioracji. Jednak w praktyce często tak naprawdę nikt nie czuje się za rzekę odpowiedzialny. Rzeki stają się zaniedbane i zaśmiecone, a ludzie mieszkający w pobliżu nie mogą z nich korzystać. Jak możemy to zmienić? Nasza nowa propozycja to adopcja rzek. Dzięki niej młodzi ludzie zapoznają się ze swoją lokalną rzeką i nauczą się, jak ją chronić. Nauka o geografii i biologii lokalnej rzeki pozwoli na zdobycie wiedzy i dogłębne zrozumienie środowiska naturalnego „na własnym podwórku”. Natomiast oczyszczanie rzeki i jej brzegów może pomóc ochronić cenne zasoby naturalne.Zapraszamy wszystkie szkoły do zaopiekowania się lokalną rzeką lub jej częścią, pobliskim strumykiem lub jeziorem.

Dyskusje i komentarze

Schowaj teksty   
Rafał Kos

jednakże watpliwa do realizacji. Sam pracuje w szkole i wiem jak trudno takie akcje zrealizować, raczej nie ma chętnych by chodzić brzedami rzeki i "zbierac śmieci". Choć byc może się pomyle i jakoś to ruszy z miejsca, oby
pozdro kosu

Początek

 
RSS 2.0
E-mail to administrator Printerfriendly version Help Bugs Guest Book
Reklamy Krokus: Pozycjonowanie stron staramy się wykonać rzetelnie. Przykładowo tę stronę: Etykiety samoprzylepne firmy zajmującej się nadrukiem np. kodów kreskowych na metkach, pozycjonujemy od dłuższego już czasu z sukcesem, na słowa i frazy kluczowe: metki odzieżowe, wszywki odzieżowe, etykiety samoprzylepne.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).