Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 3 Ilość ocen: 13

Z nonsensopedii

Zaczerpnięte z Nonsesopedii

Dżdżownica (wat. tschtschofnitza) – potrawa podawana w ekskluzywnych restauracjach. Dżdżownice je się palcami w towarzystwie kamer. Można z nich zrobić koktail. Dżdżownica jest rozciągliwa, co pozwala na jej dłuższe jedzenie. Cenę jednej porcji ustalono nieodwołalnie w Krajowej Radzie Restauracji i Tavern na 500 000 zł (cena z roku 2006)....

Pełen tekst patrz:
http://nonsensopedia.wikia.com

Z nonsensopedii
 • Obecnie 3 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3,2/5 (13)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Rydzyko.

Pisząc złośliwe wiersze i fraszki
nie za kasiorę, ale za friko

więcej...

Rydzyko.
 • Obecnie 5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 5/5 (2)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Nie wsadziłeś :)

Napisałem wcześniej, że budowa zbiornika jest bardzo kosztowna i że jest dla środowiska szkodliwa. I że w każdym przypadku musi być bardzo dobrze taka budowa umotywowana. Co nie znaczy, że z definicji trzeba być zawsze przeciw budowie zbiornika. Czasem mogą być argumenty za jego powstaniem i korzyści czasem mogą być większe niż straty.
Czasem.
Czasem nie znaczy zawsze.
Chodzi o to, by rozważono WSZYSTKIE argumenty, także przyrodnicze.
Jak jest do wyboru zachowanie pstrągowego strumyka albo zamiana tego strumyka na sadzawkę, bajorko z karpiami, karaskami czy nawet i sandaczami, to lepszy jest strumień, choć we wsi jest koło wędkarskie i chcą mieć gdzie łowić te karpie. Jak jedynym argumentem za budową sadzawki jest ambicja wójta, aby mieć we wsi kąpielisko i bajorko do pływania rowerami wodnymi, i w tym celu zniszczy się kilka km niewielkiej rzeczki - zniszczy, bo przegroda i zatrzymanie przepływu obniża jakość wody - to odpowiedź jest oczywista: PRZECIW. Przyrodniczo cenniejszy jest strumyk, niż jakieś tam bajorko, które za kilka lat stanie się bagienkiem. Przykłady mamy.
Andrzej
a poza tym: siaty won!
Schowaj teksty   

Powiązane z

Zbiornik na Skawie nie powstanie do 2010

Zbiornik na skawie
 
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Wszywki, metki, etykiety - szeroka oferta. Zobacz: Etykiety odzieżowe

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).