Lewe menu

Filtry

Humor»

Rating: 3 Reviews count: 21

Polak , Rusek , Niemiec

Idzie Polak, Rusek i Niemiec przez pustynię, są bardzo zmęczeni i ledwo co zipią. Nagle Polak dostrzegł wielbłąda dwugarbnego, od razu podbiegli do niego. Polak wsiadł na jeden z garbów a Niemiec na drugi.
A ja gdzie? - pyta Rusek.
A ty Sasha do kabiny - odpowiada Polak.

Polak , Rusek , Niemiec
 • Currently 3 out of 5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 2,9/5 (21 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Hyde Park»

Motto na Piątkowy i Sobotni Wieczór:

Lepiej mieć Parkinsona i trochę wylać, niż mieć Alzheimera i zapomnieć wypić!

Motto na Piątkowy i Sobotni Wieczór:
 • Currently 4 out of 5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 4,2/5 (46 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Szukaj

Reklama

Rybie Oko/Archiwa/Zdjęcia archiwalne 

Zdjęcia archiwalne

Olbrzymia część fotograficznych zasobów naszego serwera nie została przeniesiona do nowej galerii. Można ją znaleźć pod adresem http://archiwum.rybieoko.pl. W tym katalogu znajdziesz tylko kilkadziesiąt przypadkowo wybranych w danym momencie.

Lubikowskie zasypianieOtwarcie sezonuPierwsze wiosenne klenie3.Wyprawa na szczupakiparachutUcieczkamini karaś z mini stawuwielka nagroda - piękny potok w porannym majowym słońcuTakie zdjecie jak u Tomka Siudakiewicza w galerii :-)Kleńsandacz na pijawkeMinesota 2004Esox Luciusjaź 46cm, nocny rozbójnikA terza go mieszamyPROFESOREKryby z MinesotySzczupakKolowrotekPROFESOREKSzczesliwy lowca...wyciągnięte z sieciTaka sobie pszczolkaokonekwyciągnięte z sieciŁabędzi stawLądowanie sumaHalo Portalowicze!mistyczne bagnapstrągowo-klenioweRzeka ZłotaUrlop w SzwecjiKarpiki 2Trzecia muszka jaką wykonałemRz.KrutyniaDrugim okiemparkowanie cz. 2Łupawa w DrzeżewieTroć - Kelt 1węgorz Rafała z Ostrowca Św.Majowy bolen z PogorzelcaSzczupak Pawła 102cm. 11kg.Urlop w SzwecjiAutorkoszulkaMÓJ AMURLazy15cmZima jest piękna-ate i tak nie mogę się doczekać wiosnyJezioro Lubowidz 2sOrzeł bielik nad Jeziorwem SzarczTargi "Na ryby"Fajne listkiSandaczNINOpstrąg ze Sztoły...Prosto i nowocześniePoczątek sezonu:)Leśne jeźokoZbiornik Chańcza w styczniu

Dyskusje i komentarze

Schowaj teksty   
 
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Pozycjonowanie

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).