Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 0 Ilość ocen: 0

Dyktafon

Szef do blondynki sekretarki:
- Jak pani chce, proszę użyć mojego dyktafonu.
- Dziękuję, ale użyję po prostu ręki jak inni.

Dyktafon
 • Obecnie 0 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 0/5 (0)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Na rurze.

Trafiłem....

więcej...

Wielkie Łuki cz.2.
 • Obecnie 3 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3/5 (3)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Rybie Oko/Artykuły/Ciekawostki/Internet-fajna rzecz 

Internet (www......)

Ocena: 0 
Ilość ocen: 0 
 Ilość wyświetleń: 4747 
Komentarzy: 0 
ID: 7820 
Węzeł: 6665 
Zbigniew Kutyła

Mam neta kilka lat i nadal jestem pod jego wrażeniem

Coś na kształt informatora dla wędkarzy z mojego rodzinnego miasta.

Jest w Polsce taka dziedzina, która rozwija się w zaskakująco szybkim tempie. Chodzi oczywiście o Internet. Jest on pomocny w życiu, jak również przydatny w wypadku hobby jakim jest wędkarstwo. Można w nim znaleźć wiele programów użytkowych, mnóstwo wiadomości, porozmawiać z ciekawymi ludźmi, korespondować nie wychodząc z domu (z całym światem), sprawdzić codziennie stan wody w wielu rzekach Polski, (Wisła - np.Zawichost, Sandomierz; San-Nisko, Przemyśl; Kamienna-Wąchock) zobaczyć aktualną pogodę, kupić sprzęt potrzebny do łowienia jak i samochód, do którego zapakujemy namiot, również kupiony na jednej z aukcji wędkarskich po przystępnej cenie. Jeśli chcemy zadać parę pytań na temat naszego sprzętu lub jeśli nie wiemy czy to co planujemy kupić jest dobre, pytamy. Możemy pogadać z fachowcami w swoich dziedzinach. Podzielić się swoimi zwycięstwami jak również opisać gorycz porażki z rybą życia. Jeśli mamy humor czytamy dowcipy, oczywiście wędkarskie. Jest też sporo świetnych reportaży. Ciągle ktoś coś usprawnia i wymyśla. W sklepach internetowych można kupić rzeczy atrakcyjne i niekiedy nie do otrzymania gdzie indziej. Ja w ten sposób otrzymałem zakrzywiony kawałek blaszki, bez której mój DAM nigdy by nie oddał metra żyłki podczas walki z rybą. Chodzi oczywiście o część bardzo ważną do hamulca lecz nigdzie niedostępną. Gdy zbliżają się wakacje lub tak ostatnio modny długi weekend, wiadomo trzeba gdzieś wyjechać. Nie wiemy gdzie. Nic prostszego. Wybieramy interesujący nas teren i szukamy tam warunków, oraz cen, które by nam odpowiadały. Jeśli jest adres (mail) wysyłamy do gospodarza pytania, na które jeśli chce aby jego ośrodek, domek, itp. nie stał pusty musi szybko odpowiedzieć. To tylko niektóre z możliwości Internetu. Jest ich całe mnóstwo, że nie wspomnę o SMS-ach, które można wysyłać nie męcząc swojej komóry. Nie będę ukrywał, że i mnie Internet pomógł w zbieraniu wiadomości do tego ”kącika”. Często jestem na stronach Rybiego Oka (www.rybieoko.pl) lub Wędkarskiego Centrum Wymiany Informacji (www.wcwi.pl) i nigdy nie mam dość. Jedynie brak czasu nie pozwala mi siedzieć w nim ciągle. Jestem w nim dosyć często , a jeszcze nie zobaczyłem nawet połowy. Oczywiście posiadam Internet i jeśli ktoś zechce pogadać, ma coś ciekawego do powiedzenia lub będzie chciał pomóc przy redagowaniu „kącika wędkarskiego” zapraszam. Numer telefonu znajduje się w Redakcji.
Mam też prośbę o wyrozumiałość. Jest to przygoda w moim życiu i tylko od Was zależy czy będzie trwała
dłużej. Dlatego zachęcam do współpracy osoby lubiące wędkarstwo jak i te, dla których jest ono źródłem
zarobku. Nie mogę tu pominąć oczywiście naszych Związków Wędkarskich, z którymi potrzebny jest
stały kontakt. Z przyczyn ode mnie niezależnych (czas i związki otwarte nie codziennie) nie podałem aktualnych
stawek opłat, stanu wody, terminów zawodów i wielu innych wiadomości związanych z naszymi wodami. Mam nadzieję niedługo je przedstawić. Oczywiście planów mam dużo ale jak już wspomniałem nie wszystko zależy ode mnie. Redaktor naczelny” Gazety Ostrowieckiej” zrobił pierwszy krok , a co dalej zobaczymy.

Pierwotnie artykuł opublikowano na Rybim Oku dnia 13.3.02 13:33

Dyskusje i recenzje

Schowaj teksty   
   
 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Przeczytaj szczegółowe opisy wędkarskich akwenów. Sporo z nich znajdzeisz pod tym adresem: Łowiska wędkarskie Znajdziesz tu także informacje o firmach wędkarskich i kwaterach związanych z uprawianiem tego hobby.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).