Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 5 Ilość ocen: 1

Wobler

Zdzichu i Janek poszli na sumy , po chwili:
- koledzy! ratujcie!Zdziśka, wobler przygniótł.

Wobler
 • Obecnie 5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 5/5 (1)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Sezon

No i zaczęliśmy,
Sezon na szczupaka,
Kto żyw za kij chwyta,
Heja na biedaka,

więcej...

Sezon
 • Obecnie 4,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 4,7/5 (6)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

ZAPROSZENIE

Ocena: 0 
Ilość ocen: 0 
 Ilość wyświetleń: 4949 
Komentarzy: 2 
ID: 29235 
Węzeł: 18302 
DSC06331

W imieniu Koła Młodych Wędkarzy przy Gimnazjum nr 40 w Łodzi zapraszam Szanownych Kolegów na uroczystą inaugurację pracy koła już w sposób prawny i zorganizowany. Uroczystość odbędzie się dnia 21 marca a więc w pierwszy dzień Wiosny o godzinie 15.30 w budynku szkoły i będzie połączona z pasowaniem na wędkarza i wręczeniem Kart Wędkarskich oraz "patentów" instruktorskich.

W tym szczególnym dniu chcemy gorąco, aby wspólnie z nami byli wszyscy, którzy przyczynili się do powstania naszego koła. Dlatego nie może zabraknąć przedstawicieli Forum Rybie Oko conajmniej w osobie szacownego Admina, bo na RO dostalismy szansę i pierwszą pomoc. Nie może także zabraknąc przedstawicieli KWI, bo nasza wdzięczność dla wszystkich wędkujących internautów jest przeogromna- bez Was, bez Waszej pomocy nie byłoby pierwszych pucharów, dzieciaki nie łyknęłyby bakcyla wędkarskiego.
Legalizację naszych działań zawdzięczamy w znacznej części Kolegom Muchołapom z łódzkiego koła, toteż Michale, bądź ich reprezentantem conajmniej we własnej osobie. Zjawią się także oficjalni goście z ZO i ZG PZW. Szkoda, że nie może nas zaszczycić nasz Główny Sponsor, Andrzej Podeszwa. Ale Was nie może zabraknąć. Bardzo serdecznie zapraszam..... Zobaczycie, co nam się udało zrobić, posłuchacie o naszych planach i marzeniach. Jesteśmy dumni, że mamy takich sprzymierzeńców.
Wodom cześć - dzieciom radość
Ewa

Dyskusje i recenzje

Schowaj teksty   
   

Pozdrawiam Narybek Wedkarstwa z Łodzi,szkoda ze to zaproszenie ukazalo sie dopiero w kwietniu,zycze Wam by nigdy nienazywano Was gumofilcami,miesiarzami,ani hamulcowymi, tylko kolegami bez wzgledu nato jakie tematy poruszac bedziecie natym forum, uklony dla Pani Ewy.

Początek

Dariusz Żbikowski

... zaproszonych, również we własnym, dziękujemy za zaproszenie

PS. Mała uwaga. Wydaje mi się Ewo, że jakoś ten tekst niezbyt pasuje do Artykułów.
Mamy dział "Znad wody" przeznaczony na tego typu newsy. Mamy dział "Wydarzenia", którego również można użyć...

Początek

 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Fundusz ETF - ciekawe linki

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).