Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 3,5 Ilość ocen: 12

U lekarza...

Przychodzi baba do lekarza i mówi:
Panie doktorze mam straszną sklerozę.
A czym to się objawia???
Co się objawia????
:):):)

U lekarza...
 • Obecnie 3,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3,5/5 (12)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Na Rurze.

węgorze

Zgadałem się któregoś dnia ze znajomym ... .

więcej...

Wielkie Łuki cz.4.
 • Obecnie 4 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 4/5 (2)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Nie dajmy się zwariować.

Ryszard Siejakowski

Witaj Wojtku. Ponad pół wieku temu, pewien facet, który przeszedł do histori słynnym E = mc2, powiedział: Wszystko należy upraszczać jak tylko można, ale nie bardziej. "Twardziele" z Twardej zaczynają mi co raz bardziej przypominac technokratów z Brukseli. I nie idzie tu o podobieństwo w kwesti gustu, ładnego ubioru czy nieźle poukładanych klepek w głowie. Do tego zapewne chłopcy z Twardej nie dorosna i za 200 lat ale idzie mi o słynną krzywiznę ogórka, która decydowała o być lub nie być tysięcy gospodarstw ogrodniczych w krajach UE. Zarząd Główny problemem kiepskiego rybostanu raczej się nie zajmuje, bo gdyby się zajmował, to wiedziałby, że grozi nam wyginięcie najbardziej cennych gatunków ryb. A jak dzieci się nudzą, to czasami do łba strzelają im takie głupoty, że mózgownica się lasuje. Przejawem takiej głupoty są tak zwane zezwolenia. Patrząc na to z humorystycznego punktu widzenia, warunkiem sine qua non wydania takiego zezwolenia jest wniesienie stosownych opłat przez osobę wędkującą. Zwracam uwagę że wędkujący nie oznacza jednocześnie przynależności do PZW. W takim przypadku, można ewentualnie rozważyć takie rozwiązanie. Tylko po jakiego diabła. Przeciez przedstawienie dowodu opłaty jest automatycznym zezwoleniem. Towarzysz Kustusz nadmiarem racjonalizmu nigdy nie grzeszył i większość jego wypowiedzi należałoby traktować jako przestrogę, jak wypowiadać się nie należy. Na zarzut, że można sfałszowac dowody wpłaty, można wysunąć podobny argument, że można równiez sfałszować zezwolenie i zapewne po takim dictum towarzysz Kustusz raczej przypominałby rybę wyciągniętą z głębiny za pomoca tzw holu siłowego. Mam dobra radę dla "twardzieli" z Twardej. Zamiast zajmowac się pierdołami, hologramami, zezwoleniami, odznakami z rogami i wieńcami oraz bez rogów, zajmijcie się do jasnej cholery tym czym powinniście. Zajmijcie się naprawą tego co z takim uporem i zaangażowaniem od kilkunastu lat gnoicie.

Na zakończenie coś z życia wzięte. Moi znajomi, parający się równiez wędkowaniem, postanowili pojechać na pstrąga. Szkopuł w tym, że zachciało im się pojechać do sąsiedniego Okręgu, na dodatek był to Okręg gorzowski. Czyli gorzej już nie mogło być. Zadzwonili do Biura Okręgu aby uzyskać stosowne informacje w związku z nowościami jakie nam grożą w tym roku. Co im doradzono? Otóż wpłaty moga dokonać podobnie jak to robili od lat, na konto Biura ale łowic nie mogą, bo nie mają słynnego zezwolenia. Na pytanie co w takim razie mają zrobić, przedstawiciel Biura poinformował ich, że sprawa jest prosta, wystarczy przyjechac do Gorzowa i w Biurze dostaną takie zezwolenie lub inny wariant, poszukać jakieś Koło w pobliżu łowiska i tam uzyskać takie zezwolenie, przedstawiając dowód wpłaty na jednodniowe wędkowanie. Pozostawiam to bez komentarza, bo jak mówił klasyk miłosierdzie boskie i głupota ludzka granic nie znają.
Pozdrawiam
Schowaj teksty   

Powiązane z

Po co Rejestry Połowów?

Ryszard Siejakowski
 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).