Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 0 Ilość ocen: 0

Czerwony Kapturek

Czerwony Kapturek idzie przez las wypatrując wilka,słyszy jakieś jęki
z krzaków, rozgarnia gałęzie i co widzi? Wilk zupelnie nieprzygotowany do konsumpcji, oczy przekrwione, sierść skudłacona, język sztywny jak kołek wisi z pyska (stan pewnie znany niektórym kolegom). Kapturek
z wyrzutem mówi:
- wilku w bajce jest inaczej, powinieneś mnie zjeść
wilk na to:
- Kapturek od....... się, trzy dni z Costnerem tańczyłem.

Czerwony Kapturek
 • Obecnie 0 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 0/5 (0)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Gwiazda TVN-u

Ewa od Cwikłów,
TVN-u gwiazda,
Choć błysnęła przez chwilkę,
Lecz to była jazda.

Gwiazda TVN-u
 • Obecnie 3,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3,6/5 (13)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Wspólnota tworzenia

Tomku,

Nie dziel ludzi, proszę. Nie wywołuj i nie podsycaj konfliktów.

Skoro opublikowałeś ten list to konsekwentnie buduj wspólnotę tworzenia. Bo o tym on jest. Jeżeli ma wywoływać podziały to nie warto było nad nim pracować. Ten list nie jest o wygrywaniu partykularnych interesów jednych przeciw drugim. Jest o jak najlepszym zagospodarowaniu publicznych wód przez wszystkich na nich gospodarujących, przez wszystkich je użytkujących. Jest o przyzwoitości i porozumieniu. O uznaniu wartości i uznaniu mechanizmów oraz niezbędnych nakładw dla przywracania dobrego stanu łowiskom. Zrobimy to dobrze to wedkarstwo będzie dominującym na wodach sposobem użytkowania.

Bo ten list czy tysiące innych niczego nie załatwi. On nie sprawi, że ktoś czarodziejską różdżką uczyni zminę. Ten list jest w ogromnej mierze po to żebyśmy się między sobą upewnili, że tego chcemy. On jest ważniejszy dla nas wszystkich niż dla tych zjazdów i innych zgromadzeń. Bo dopiero działania oparte na spójnym programie moga doprowadzić do zmian.

Przyciąganie ludzi na swoją stronę jest trudnym zadaniem. O wiele łatwiej skłócać i napuszczać na siebie. Oraz szukać winnych, przypisywać innym winy. Na tym był oparty bolszewizm (i jest).

Pozdrawiam serdecznie

Jurek Kowalski

Pozdrawiam serdecznie

Jurek Kowalski
Schowaj teksty   

Powiązane z

Posłanie do Delegatów na Zjazd PZW

 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Systemy CMS

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).