Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 5 Ilość ocen: 1

Wobler

Zdzichu i Janek poszli na sumy , po chwili:
- koledzy! ratujcie!Zdziśka, wobler przygniótł.

Wobler
 • Obecnie 5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 5/5 (1)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Sezon

No i zaczęliśmy,
Sezon na szczupaka,
Kto żyw za kij chwyta,
Heja na biedaka,

więcej...

Sezon
 • Obecnie 4,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 4,7/5 (6)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Wspólnota tworzenia

Podziały, Jerzy, są głębokie ale nie wykluczją podejmowania inicjatyw we wspólnym interesie. Dla mnie rybak z siecią na mojej wodzie, wyławiający mi ryby w sytuacji gdy tych ryb jest nak na lekarstwo, jest wrogiem nr 2 i będę mu się starał uprzykrzyć życie jak tylko prawo na to pozwala. Taki jest mój wedkarski interes.
Pomiędzy nami w 99% jest totalna przepaść, róznimy się i wiekiem, temperamentem, poglądami na świat i ludzi i w ogóle wszystkim prócz dwóch rzeczy. Obydwaj lubimy kufelek zimnego piwka ( ja więcej niż jeden) , obydwaj lubimy złowić rybkę. I wystrczy to, żeby czasem wspólnie coś zrobić w temacie "wędkarstwo". Wystarczy mieć trochę oleju w głowie żeby "lobbować" za jakimiś rozwiązaniami korzystnymi dla wedkarstwa. Więc podziały nie są niczym złym, są rzeczywistością, w której trzeba się jakoś poruszać. Jak widać po ilosci podpisów w stosunku do ilości czytających, dla wielu osób są wazniejsze własnie podziały, własna wizja itd niż jeden wspólny wędkarski interes. Zobaczymy. Tak jak mówiłeś nie jest to tylko petycja, ale również po części sprawdzian poglądów i zaangazowania internautów. Za 2 miesiące będziemy wiedzieć, jaki procent wedkujących internautów jest w stanie cokolwiek zrobić, choćby parę razy kliknąć myszą, a kto leje na wszystko i tylko narzeka. Gwarantuję, że wtedy utworzę sobie kolejny osobisty "podział" i wpakuję parę osób do jednego wora z rybakami, kłusolami, gumofilcami i innymi wrogami mojego wędkarskiego interesu. Dla ciebie tym bardziej ciekawe będą liczby , bo z tych kilkunastu czy kilkudziesięciu procent co podpiszą przeczytaną petycję bo się identyfikują z taką wizją wędkarstwa, jakiś niewielki odsetek byłby w stanie podjąć "organizowanie środowiska" na poziomie kół, o którym wielokrotnie pisałeś. Jestem bardzo ciekaw ogólnych wyników po sezonie urlopowym. Kiedyś Darek podawał liczby odwiedzających strony RO liczone w tysiącach. Inne portale ( a wszędzie gdzie mozna info wysłane) też mają mnóstwo czytelników. Niedługo będziemy wiedzieć, czy coś dalej robić, czy spakować muchówki i ruszać do Kanady (mam 40-letnią klejonkę tonkinową c.w. do ok 40 gram - to pewnie klasa ok 18 i ruską katuszkę na 200m sznura). Wyjdzie taniej w ogólnym rozrachunku działalności wędkarskiej, a i nazwiskiem (wizerunkiem) człowiek nie będzie musiał w całym kraju świecić żeby komuś zrobić dobrze
Żeby nie było tak minorowo to tylko dodam, że gdyby wiele osób nie podchwyciło tematu petycji i jej nie stworzyło i tak sam bym ją napisał, podpisał i namawiał wszystkich. Kit z tym, czy odniesie duży skutek czy nie, bardzo dziękuję za poparcie. Wiara góry przenosi podobno.

T.P.

Schowaj teksty   

Powiązane z

Posłanie do Delegatów na Zjazd PZW

 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Pozycjonowanie stron staramy się wykonać rzetelnie. Przykładowo tę stronę: Metki odzieżowe firmy zajmującej się nadrukiem np. kodów kreskowych na metkach, pozycjonujemy od dłuższego już czasu z sukcesem, na słowa i frazy kluczowe: metki odzieżowe, wszywki odzieżowe, etykiety samoprzylepne.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).