Lewe menu

Filtry

Komentarze

Humor»

Ocena: 5 Ilość ocen: 3

Cytryna

Hrabia pyta Jana:
- Janie czy cytryna ma nóżki?
- Nie
odpowiada Jan
- Kurczę znowu wcisnąłem kanarka do herbaty!

Cytryna
 • Obecnie 5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 5/5 (3)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Sennik Ryby

Sennik Ryby, sen o rybach.

jeść ryby - odczujesz przychylność ludzką
łowić je - duży zysk
wielkie ryby - zadowolenie
małe ryby - niepowodzenie
martwe - zmartwienie
gotować je - dobrobyt w domu
kupować je - fałszywe pogłoski
złote rybki - bogaty ożenek

Sennik Ryby
 • Obecnie 3 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3/5 (12)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Search

Reklama

i TAK i NIE Szanowny Delegacie

TAK - gdyż rzeczywiście trzeba było wziąć się za to conajmniej rok wcześniej by próbować juz w Kołach to upowszechniać i za tym lobbbować aby nie tylko pismo, ale i choć część Delegatów na Zjazdy Okregowe i potem Krajowy poniosła petycje jako swoją. Jednak to własnie teraz ta petycja powsta, a nie rok temu i szkoda czasu na "gorzkie zale tylko trza zapychać z petycją na roraty" tzn. na Zjazd.

NIE - gdyz to nie Koło uchwala zmiany zasad płatnosci, egzaminów. Nie Koło zaostrza kryteria. Nie Koło jest władne dokonać większości postulowanych zmian. Najprawdopodobniej zresztą, "praca" nad petycja w KOłach dała by dzis niewiele, gdyz świadomość statystycznego wedkarza ogranicza sie do stwierdzeń "nie ma ryb" i "Góra kradnie nasze składki". "Statystycznego" interesuje status quo. "Statystyczny chce za kilkadziesiąt złotych rocznie mieć nieoggranioczny niczym dostęp do wody i prawo do zabrania zgodnie z limitami. Ktoś Kolegom "Statystycznym" musi w sposób przystępny uświadomić, że zmiany sa konieczne. I to zmiany gruntowne. Niejednokrotnie bolesne. Ktos musi uświadomić, że to musi kosztować wiecej.
Oczywiście zmiany tylko w wędkarstwie nie uzdrowia sytuacji. Od czegos jednak zacząć trzeba. Najłatwiej chyba od siebie. Problemem kłusowników, meliorantów, polityków zająć może się tylko sprawne stowarzyszenie...

Pocałujta mnie w nos

Schowaj teksty   

Powiązane z

Posłanie do Delegatów na Zjazd PZW

 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Staramy się wykonywać dobre pozycjonowanie stron. Przykładowo tę stronę, firmy zajmującej się nadrukiem etykiet tekstylnych, Wszywki odzieżowe pozycjonujemy od dłuższego już czasu z sukcesem, na słowa i frazy kluczowe: metki odzieżowe, wszywki odzieżowe, etykiety samoprzylepne.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).