Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 0 Ilość ocen: 0

Makaron

Blondynka chce kupić makaron.
- Może być spaghetti? - pyta ekspedientka.
- Och nie, nie mam takiego długiego garnka.

Makaron
 • Obecnie 0 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 0/5 (0)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Kormorany

Dzień gaśnie w sinej mgle,
ktoś strząsnął gniazda z drzew.....
Trup kormoranów gęsto ściele się.....
Rezerwat mając gdzieś
ktoś tutaj wpadł i mord wykonał.

więcej...

Kormorany
 • Obecnie 2,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 2,4/5 (5)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Uzupełnienie

Mateusz Sławiński

Dzięki Ci Andrzeju za uzupełnienie, fajną też stronkę zarzuciłeś . Gratuluję także udanej próby z łukiem ogniowym, z doświadczenia wiem (jak już wspomniałem), że najłatwiejsze to nie jest. Jednak dla chcącego, z odrobiną chęci i zacięcia... I nie pisz, iż nic istotnego nie masz do dodania. Przypomniałeś o bardzo ważnych zasadach!

Szczególnie spodobał mi się punkt pierwszy (1.) Twojej wypowiedzi, bo ja uwielbiam łazikować . Teraz miałem sporo wolnego czasu, jaki dało mi zaliczenie przedmiotów praktycznie przed sesją, no i sobie połazikowałem po okolicach.

Mogę opowiedzieć o pewnym zdarzeniu jakie miało miejsce tego dnia, którego cykałem fotki do tego artykuliku.
Jak łatwo zauważyć na zdjęciach, ognisko rozpalałem na plaży, konkretnie nad Zalewem Wiślanym jakieś 100m od św.Kamienia (chodzi o głaz, jest jeszcze taka malutka miejscowość). Wzdłuż brzegu przechadzał się starszy mężczyzna i wyraźnie zainteresowało go to co ja tam kombinuje z tymi patyczkami, nożem i aparatem. Hmm co tu dużo mówić, dziwne połączenie . Wreszcie nie wytrzymał i podszedł bliżej z zapytaniem co ja ćwiczę. Opowiedziałem mu co chcę zrobić przy pomocy tego diabelskiego wynalazku i noża. Starszy pan spojrzał na mnie ze zdumieniem i koniecznie chciał się przyglądać jak to działa. Oczywiście nie miałem nic przeciwko, bo i co miałbym mieć? Po tym co zobaczył stwierdził:
"Ależ to teraz bajery wymyślają, jak ja byłem mały to dziadek nauczył mnie patyki pocierać, aby żar dostać, a teraz takie rzeczy!"

Miło jest spotykać takich ludzi i uciąć sobie z nimi pogawędkę, czego sobie i wszystkim życzę.
Pozdrawiam survivalowo
Mateusz
Schowaj teksty   

Powiązane z

Płomyk proszę

Takie samo?
 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Firma "Wszywka" zaprasza producentów odzieży oraz hurtownie dodatków krawieckich do współpracy, patrz: Metki i wszywki odzieżowe pragnie zinteresować swą oferta metek i wszywek odzieżowych również osoby prywatne

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).