Left menu

Filtry

Komentarze

Humor»

Ocena: 0 Ilość ocen: 0

Szkoła

Jak nazwać blondynkę w szkole wyższej?
- Gość.

Szkoła
 • Obecnie 0 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 0/5 (0)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Oczekiwanie

Gdzie ta werwa? gdzie ten żart?

więcej...

Oczekiwanie
 • Obecnie 0 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 0/5 (0)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Płoć i DS

Ocena: 0 
Ilość ocen: 0 
 Ilość wyświetleń: 3730 
Komentarzy: 0 
ID: 29843 
Węzeł: 18488 

Równie wdzięczną - kto wie nawet, czy nie wdzięczniejszą od przystawki - metodą na kanałowe płocie jest drgająca szczytówka. Można polecić ją zarówno zwolennikom stacjonarnych zasiadek, jak i tym, co w poszukiwaniu naszej walecznej bohaterki potrafią przemierzać długie kilometry wzdłuż brzegów kanału.

Płoć - podwodna księżniczka

Wyposażenie kanałowego pikerzysty niewiele się różni od tego, co musi mieć przy sobie porządny płociowy "przystawkowiec". Tu też obowiązują delikatne żyłki i drobne haczyki oraz przynęty dostosowane do pory roku i apetytu płoci. Warto przy tym pamiętać, ze jest to rybka dość ostrożna i o wiele łatwiej skusić ją na coś, co jest naturalnym składnikiem podwodnego świata, jak na najapetyczniejsze nawet, ale egzotyczne dlań stworzenie.

Koszyczek zanętowy

Płociowy pikerek nie może, moim zdaniem, istnieć bez koszyczka zanętowego. Na odpowiednią zawartość tego koszyczka nie ma, jak na razie, uniwersalnego przepisu - rację będzie miał i ten, który twierdzi, że płotka niczego tak bardzo nie kocha jak zapachu zanęty uniwersalnej i ten, który podtykał jej będzie najbardziej wyszukane aromaty. Wszystko bowiem zależy od dnia, pory dnia, roku, pogody i wielu innych czynników, z których naistotniejszy jest... humor naszej bohaterki. Podwodna rybia księżniczka bardzo często bowiem kieruje się niezrozumiałymi dla wędkarzy kaprysami i jeśli danego dnia nie będzie chciała dendrobenki, nie przekonamy jej za nic, nawet gdy poprzedniego dnia zajadała się nią bez końca. Zawsze jednak - a szególnie na wiosnę, gdy płoć nade wszystko przedkłada mięsną dietę - wzbogacić zawartość koszyczka o serwowane jej na haczyku robaczki. Same zaś robaczki potrzymać choć dwa dni w używanej przez nas zanęcie. To podniesie nieco nasze szanse w starciu z tą rybką - rzecz jasna, jeśli jej wysokość będzie miała ochotę na żerowanie...

cdn.

Dyskusje i recenzje

Schowaj teksty   
   
 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Producent wszywek, metek, etykiet. Zobacz: Metki Firma "Wszywka" zaprasza!

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).