Lewe menu

Filtry

Komentarze

Szukaj

Reklama

Optymista hihihi....

Ryszard Siejakowski

Dziekuje Tomku. Moja próżność została troche połechtana Oczywiście to żart. Miło jest mieć świadomość, że coś co sie stworzyło dla swoich kolegów i przyjaciół, przypada im do gustu. Obawiam sie Tomku, że Twoje wyczekiwania zostaną wystawione na cieżką próbę. Cosik mi podpowiada, że nie skończy się na II-giej części. Że będzie to coś troszeczkę większego, chociaż nie za dużego
Pozdrawiam Was.
PS. Spełnisz moja prośbę o Ebro?
Schowaj teksty   

Powiązane z

Po tamtej stronie

Ryszard Siejakowski
 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Nazwiska Żbikowski i Żbikowska przewijają się często na naszych stronach i są ściśle związane z naszymi firmami. Najlepiej odwiedzić tę stronę: Żbikowska aby zrozumieć dlaczego.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).