Lewe menu

Filtry

Komentarze

Szukaj

Reklama

jeziora

Cóż,województwo lubuskie znam jedynie z mapy,wiem trochę wstyd.Ale na Kaszubach też byłem po raz pierwszy w życiu a w wieku mocno średnim jestem.Tak mnie teraz przyszło do łba że człowiek zjechał kawał świata a do końca
własnego kraju nie poznał.No ale w kraju to ja raczej na ryby
i zdecydowanie do niedawna Mazury i Suwalszczyzna.
Dopiero kilka lat temu przeniosłem się nad rzeki i coraz bardziej podobają mi się łowiska zagraniczne.
Powtarzam mnie nie chodzi o likwidację rybactwa,mnie chodzi o to by na wodach należących do PZW NIE BYŁO SIECI.Spółka o której pisałem ma kilkadziesiąt jezior i niech sobie ma,dzierżawcy prywatni (Skoczko,Ogórkis,Wijas)mają po kilka jezior i tam odławiają sieciami.Tyle że z informacji od wędkarzy te jeziora gdzie oni gospodarują są puste lub prawie puste.Może trafi się na RO ktoś kto w ostatnich 2-3 latach był na rybach na jeziorach ok.Augustowa(Skoczko,o ile dobrze pamiętam nazwisko),Giby-jez.Pomorze i inne(Ogórkis)czy Łaźno-Litygajno i 3 inne(Wijas).
Schowaj teksty   

Powiązane z

Projekt ustawy opracowanej przez Lake Fishing Club i moje uwagi

 
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Przynęty wędkarskie

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).