Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 3,5 Ilość ocen: 12

U lekarza...

Przychodzi baba do lekarza i mówi:
Panie doktorze mam straszną sklerozę.
A czym to się objawia???
Co się objawia????
:):):)

U lekarza...
 • Obecnie 3,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3,5/5 (12)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Na Rurze.

węgorze

Zgadałem się któregoś dnia ze znajomym ... .

więcej...

Wielkie Łuki cz.4.
 • Obecnie 4 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 4/5 (2)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Uparłem się i ......

Ryszard Siejakowski

... nic nie znalazłem. Znalazłem za to niezłe kwiatki świadczące o czymś zupełnie odwrotnym, co było zawarte w petycji. Zwracam szczególnie uwage na zapisy punktu I.3.3 /strona 2/. Czy ten zapis nie brzmi podobnie jak zapis o uprawnieniach członka, że może zadawac pytanie i oczekiwac odpowiedzi? To Koła powinny być gospodarzami wszystkich wód bez wyjątku a nie ZO. To przeciez dokładnie to o czym pisze Jan Przybalka. Równie ciekawy jest też punkt I.5, zwłaszcza wtedy gdy skonfrontuje się to z działaniami ZG wobec okręgu sieradzkiego w sprawie konkursu ofert na Jeziorsko. Niezła hipokryzja łysych i siwych łbów delegatów na Zjazd.
Punkt II.2 to utwierdzenie monopolu pasożytów typu Zakłady Rybackie w strukturach PZW. To narzucanie cen z księżyca na materiał zarybieniowy i bezkarne odłowy na wodach stowarzyszenia. Porównaj Darku wody Słowacji czy Niemiec i zadaj sobie pytanie dlaczego między innymi jest tam ryby kilkunastokrotnie więcej niż w Polsce? Bo nie ma tam odłowów na wodach otwartych. To nie tylko wędkarze pustoszą wody stowarzyszenia, to przede wszystkim rybacy spod znaku PZW dokonują totalnej degrengolady tych wód, nie przestrzegając ani okresów ochronnych /furtka o odłowach tarlaków/ani wymiaru ochronnego /furtka o tzw. przyłowie/.
Bardzo ciekawy jest punkt IV.5.1 o podziale składki a właściwie braku tego podziału. Ciekaw jestem jak to się skończy, gdy ZO wezmą np. 70%, bo o to tu przede wszystkim idzie aby wyciągnąć pieniądze z Kół.
Pozostała reszta to bełkot z lat poprzednich, powtarzany od bodajże początku lat dziewięćdziesiątych na każdym Zjeździe, ubrany tylko w inne słownictwo.
Schowaj teksty   

Powiązane z

Uchwały Zjazdu PZW Ocena: 6 Ilość ocen: 1Ocena: 6 Ilość ocen: 1Ocena: 6 Ilość ocen: 1Ocena: 6 Ilość ocen: 1Ocena: 6 Ilość ocen: 1Ocena: 6 Ilość ocen: 1

Dariusz Żbikowski
 
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).