Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 0 Ilość ocen: 0

Czerwony Kapturek

Czerwony Kapturek idzie przez las wypatrując wilka,słyszy jakieś jęki
z krzaków, rozgarnia gałęzie i co widzi? Wilk zupelnie nieprzygotowany do konsumpcji, oczy przekrwione, sierść skudłacona, język sztywny jak kołek wisi z pyska (stan pewnie znany niektórym kolegom). Kapturek
z wyrzutem mówi:
- wilku w bajce jest inaczej, powinieneś mnie zjeść
wilk na to:
- Kapturek od....... się, trzy dni z Costnerem tańczyłem.

Czerwony Kapturek
 • Obecnie 0 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 0/5 (0)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Gwiazda TVN-u

Ewa od Cwikłów,
TVN-u gwiazda,
Choć błysnęła przez chwilkę,
Lecz to była jazda.

Gwiazda TVN-u
 • Obecnie 3,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3,6/5 (13)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Mała rzecz a cieszy, czyli o tym...

Ocena: 0 
Ilość ocen: 0 
 Ilość wyświetleń: 8217 
Komentarzy: 3 
ID: 173011 
Węzeł: 140522 

...że lepiej dobrze siedzieć, niż źle stać!

Mam ponton, 3 - osobowy, z certyfikatem unijnym, długości 2.40 m, z pawężą, tylko brakuje w nim ławki do siedzenia. Podłogę też ma nie najlepszą, bo z listewek wsuwanych w kieszenie dna. Pływa się na nim dobrze, łowi trochę gorzej. Zamieniłem się w pomysłowego Dobromira i wykonałem z płyty MDF kawałek podłogi, do niej przymocowałem fotel obrotowy i czuję się królem rzek, jezior i kałuż. Podłogę pomalowałem kilkukrotnie lakierem do łodzi, żeby była wodoodporna. Cała modyfikacja wraz z fotelem nie kosztowała więcej niż 100 zł, ale jaka wygoda. Teraz mogę obławiać wokół siebie obszar wody dookoła w 359 stopniach, bo 1 stopień zostaje na linkę z ciężarkiem, a oparcie fotela eliminuje zmęczenie kręgosłupa nawet podczas wielogodzinnych wypraw. Zgodnie z ekologią jako kotwicy używam zwykłego polnego kamienia w wstawionym hakiem.
Dla zapewnienia sobie pełnego bezpieczęństwa zawsze pływam w kamizelce ratunkowej oraz przywiązuję się do pontonu linką bezpieczeństwa.
Zapasowe szpule do kołowrotka, oraz przynęty trzymam w styropianowym zamykanym pudełku.
A wszystko to na wypadek zderzenia np. z górą lodową

Dyskusje i recenzje

Schowaj teksty   
   
Roman Wigura

o to chodziło, jak być, to być wygodnym

Początek

Mateusz Sławiński

Warto wykorzystać taki pomysł w swoim pływadełku.
Mateusz

Początek

Jarosław Szczepaniak

Jakie te ludzie teraz wygodnickie. Gratuluję pomysłu. Ja też sobie coś takiego fundnąłem, ale na łajbie. Łowienie, pierwsza liga, a i kręgosłup nie cierpi.

Załączniki

Początek

 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Pewne, hobbystyczne zainteresowania genealogiczne spowodowały, że zawartość domeny Nazwisko.pl zamierzamy w przyszłości rozwinąć i zbudowac w oparciu o nią dość obszerny serwis.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).