Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 4 Ilość ocen: 2

Zdesperowany

Pewien facet miał w życiu totalnego pecha i gdy już życie zbrzydło mu solennie, postanowił pójść do kościoła i wymodlić trochę szczęścia....
W trakcie modlitwy usłyszał głos:
- idź do domu, wszystko będzie OK.
Wrócił i rzeczywiście, świat się zmienił, w co nie zagrał, wygrywał, ryby łowił na zawołanie, jakie chciał itd.
Po jakimś czasie zauważył jednak, że jest sam, jak palec. Idzie do kościoła, a podobały mu się "kolorowe" kobiety, wymodlić jakąś.
Znowu głos:
- idź do domu, wszystko będzie OK......
Wraca i faktycznie, w kuchni piękna klasyczna induska z kropką na czole. Ale po jakimś czasie wraca i wyznaje, że ta kropka go wkurza... głos:
- Nie przejmuj się idź do domu i zdrap kropkę...
Zdrapał i wygrał Toyotę Civic!

Zdesperowany
 • Obecnie 4 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 4/5 (2)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Kłótnie?

Dyć się kłócić nie zamierzam,

ni grubego tropić zwierza.

Tak mnie wzięło na wspominki

w ROmanowe imieninki

by kolegę spytać czy

wciąż pamięta K(S)WI?

Kłótnie?
 • Obecnie 3 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3,2/5 (5)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Rybie Oko/Artykuły/Reportaże/JEDNAK SIĘ UDAŁO !! 

JEDNAK SIĘ UDAŁO !!

Ocena: 0 
Ilość ocen: 0 
 Ilość wyświetleń: 2627 
Komentarzy: 0 
ID: 67007 
Węzeł: 44774 

Pomimo braku doświadczenia zorganizowana przez nas impreza przez uczestników i gości oceniona została bardzo wysoko, co daje nam naprawdę dużo satysfakcji. Za rok spotykamy się znowu !!

06.09.2003 w sobotę o godz. 8.00 spotkaliśmy się na placu „pod kościołem” w Sławnie. Prezes Towarzystwa Miłośników Rzeki Wieprzy Wiesław Halbina powitał uczestników i gości zaproszonych I Ogólnopolskich zawodów Spinningowych „Święto Wieprzy 2003”. Na starcie stanęło tylko 30 zawodników z całej Polski, była nawet ekipa z Bielska Białej i Bolesławca z zaprzyjaźnionego Towarzystwa Miłośników Dorzecza Bobru i Kwisy.

Z gości zaproszonych przybył Prezes ZG Pan Eugeniusz Grabowski, Dyrektor biura ZG oraz Prezes ZO Koszalin Janusz Nyk. Po powitaniu i życzeniach taaaakich ryb zawodnicy otrzymali pamiątkowe znaczki, wirówki ze stylizowanym logo towarzystwa, wahadłówki Stefana Przychoćko oraz suchy prowiant na czas zawodów. Zawodnicy nastawieni bojowo po wiadomościach z minionych dni (troć brała naprawdę dobrze) ruszyli na rzekę. Niestety pogoda była biwakowa i słońce przygrzewające z góry nie pasowało salmonidom, które brały bardzo niemrawo i żadnego nie udało się wyholować. Szczupakom natomiast nie przeszkadzała taka pogoda i ok. 10 szt. podnosiło ciśnienie wędkarzom, niestety nie liczyły się w klasyfikacji. Największego złowił Wiesław Łabenda z Łupawy 70cm ok. 2kg. Po powrocie z łowisk (bo łowiliśmy od Korzybia do Darłowa) czekała na uczestników grochówka, kiełbaska i kaszanka z grilla, wspaniały smalec w dwóch smakach i ogórki małosolne. Do tego zimne piwko i kawa lub herbata wg życzenia. W trakcie biesiady ustaliliśmy, że na drugi dzień rezygnujemy z odprawy i łowimy od 6,00.

Druga tura nie przyniosła zasadniczych zmian. Znowu brały szczupaki, a trocie i łososie pochowały się po dziurach. Największego szczupaka złowił na wahadłówkę Stefana Przychoćki Mirek Baran ze Szczecinka 95cm 5,1kg. Za ten wyczyn otrzymał nieregulaminową nagrodę w postaci wędki Shimano Nexave, zestawu przynęt od producenta – Stefana Przychoćki z Kołobrzegu oraz dyplom ze zdjęciem ze złowiony szczupakiem. Wśród uczestników rozlosowaliśmy 3 darmowe zaproszenia na następny rok oraz 1 zaproszenie na rejs wędkarski po Bałtyku kutrem DAR 19 Wiesława Szklanego z Darłowa.

Wszystkie nagrody przekazane przez sponsorów, w tym wędka specjalnie wykonana dla nas przez Zbyszka Kawalca (jedyna w Europie na blanku ze Stanów) muszą niestety poczekać do następnego roku. Atmosfera była naprawdę świetna, wszyscy bawili się znakomicie i obiecali, że wpisują imprezę na stałe do kalendarza.

Zarząd Towarzystwa Miłośników Rzeki Wieprzy dziękuje wszystkim sponsorom, których lista jest równie długa ja lista startowa i zaprasza w pierwszy weekend września 2004 na II „Święto Wieprzy” będzie naprawdę świetna zabawa.

Połamania kija !!

Dyskusje i recenzje

Schowaj teksty   
   
 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Open source ERP i CRM - Odoo (dawniej OpenERP)

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).