Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 3,5 Ilość ocen: 27

Pan i rybka

Podchmielony facet wraca do domu. Po cichutku wchodzi do sypialni. Niechcący strąca akwarium ze złotą rybką.
Akwarium ląduje na podłodze. Biedna rybka rozpaczliwie zamyka i otwiera pyszczek.
Wkurzony facet:
- Coooo! ... na pana mordę drzesz?!

Pan i rybka
 • Obecnie 3,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3,7/5 (27)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Propaganda sukcesu

W obiecanki wierzyć każe

więcej...

Propaganda sukcesu
 • Obecnie 3,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3,3/5 (3)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Rybie Oko/Artykuły/Reportaże/JEDNAK SIĘ UDAŁO !! 

JEDNAK SIĘ UDAŁO !!

Ocena: 0 
Ilość ocen: 0 
 Ilość wyświetleń: 2431 
Komentarzy: 0 
ID: 67007 
Węzeł: 44774 

Pomimo braku doświadczenia zorganizowana przez nas impreza przez uczestników i gości oceniona została bardzo wysoko, co daje nam naprawdę dużo satysfakcji. Za rok spotykamy się znowu !!

06.09.2003 w sobotę o godz. 8.00 spotkaliśmy się na placu „pod kościołem” w Sławnie. Prezes Towarzystwa Miłośników Rzeki Wieprzy Wiesław Halbina powitał uczestników i gości zaproszonych I Ogólnopolskich zawodów Spinningowych „Święto Wieprzy 2003”. Na starcie stanęło tylko 30 zawodników z całej Polski, była nawet ekipa z Bielska Białej i Bolesławca z zaprzyjaźnionego Towarzystwa Miłośników Dorzecza Bobru i Kwisy.

Z gości zaproszonych przybył Prezes ZG Pan Eugeniusz Grabowski, Dyrektor biura ZG oraz Prezes ZO Koszalin Janusz Nyk. Po powitaniu i życzeniach taaaakich ryb zawodnicy otrzymali pamiątkowe znaczki, wirówki ze stylizowanym logo towarzystwa, wahadłówki Stefana Przychoćko oraz suchy prowiant na czas zawodów. Zawodnicy nastawieni bojowo po wiadomościach z minionych dni (troć brała naprawdę dobrze) ruszyli na rzekę. Niestety pogoda była biwakowa i słońce przygrzewające z góry nie pasowało salmonidom, które brały bardzo niemrawo i żadnego nie udało się wyholować. Szczupakom natomiast nie przeszkadzała taka pogoda i ok. 10 szt. podnosiło ciśnienie wędkarzom, niestety nie liczyły się w klasyfikacji. Największego złowił Wiesław Łabenda z Łupawy 70cm ok. 2kg. Po powrocie z łowisk (bo łowiliśmy od Korzybia do Darłowa) czekała na uczestników grochówka, kiełbaska i kaszanka z grilla, wspaniały smalec w dwóch smakach i ogórki małosolne. Do tego zimne piwko i kawa lub herbata wg życzenia. W trakcie biesiady ustaliliśmy, że na drugi dzień rezygnujemy z odprawy i łowimy od 6,00.

Druga tura nie przyniosła zasadniczych zmian. Znowu brały szczupaki, a trocie i łososie pochowały się po dziurach. Największego szczupaka złowił na wahadłówkę Stefana Przychoćki Mirek Baran ze Szczecinka 95cm 5,1kg. Za ten wyczyn otrzymał nieregulaminową nagrodę w postaci wędki Shimano Nexave, zestawu przynęt od producenta – Stefana Przychoćki z Kołobrzegu oraz dyplom ze zdjęciem ze złowiony szczupakiem. Wśród uczestników rozlosowaliśmy 3 darmowe zaproszenia na następny rok oraz 1 zaproszenie na rejs wędkarski po Bałtyku kutrem DAR 19 Wiesława Szklanego z Darłowa.

Wszystkie nagrody przekazane przez sponsorów, w tym wędka specjalnie wykonana dla nas przez Zbyszka Kawalca (jedyna w Europie na blanku ze Stanów) muszą niestety poczekać do następnego roku. Atmosfera była naprawdę świetna, wszyscy bawili się znakomicie i obiecali, że wpisują imprezę na stałe do kalendarza.

Zarząd Towarzystwa Miłośników Rzeki Wieprzy dziękuje wszystkim sponsorom, których lista jest równie długa ja lista startowa i zaprasza w pierwszy weekend września 2004 na II „Święto Wieprzy” będzie naprawdę świetna zabawa.

Połamania kija !!

Dyskusje i recenzje

Schowaj teksty   
   
 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Seria wędzisk St.Croix doczekała się zupełnie nowej odsłony! Zobacz, co nowego u dystrubutora St.Croix w Polsce, w sklepie firmy Żbik Sp. z o.o. Blanki zostały unowocześnione technologicznie a także zyskały zupełnie nowy design.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).