Lewe menu

Filtry

Komentarze

Szukaj

Reklama

Zobowiązanie

Ryszard Siejakowski

Jest oczywistym, że jeśli się zdecydowałem na krytyczne ustosunkowanie do obecnego stanu rzeczy, to wypadałoby przedstawić wizję rozwiązania palących problemów stowarzyszenia. Ominięcie tego tematu to brak wiarygodności. Aby nie działać pod straszakiem wyzwania do tablicy, zobowiązuje się do przedstawienia swojej wersji w stosownym czasie, w formie artykułu a nie wymiany postów. Mam nadzieję, że taka formuła jest najbardziej odpowiednia i pozwoli na zachowanie określonej spójności. Przewidywany termin publikacji powinien się zawrzeć w 10-ciu dniach.
Co zaś dotyczy egzotyki, epitetów, pomówień, to zawsze istnieją dwie formy ich przekazu. Jedna bezpośrednia, bez owijania w bawełnę i druga, słodkopierdząca, ukryta pod płaszczykiem pięknych słów. Obie formy są równie skuteczne, a ich zrozumienie zależy tylko, i wyłącznie od poziomu intelektualnego, ich uczestników. Wybór formy nie zmienia jednak efektu końcowego. Bo w jednej i drugiej idzie dokładnie o to samo.
Ryszard
PS. Jeśli nadal będą takie kłopoty z witryną RO jak w ostatnich dniach, to skuteczne polemiki mogą byc co najmniej bardzo utrudnione jeśli nie niemożliwe. Ten tekst powyzej nie mogłem nadać przez kilka godzin, bo nie działał serwer RO.
Schowaj teksty   

Powiązane z

Betonowanie wodogłowia.

Ryszard Siejakowski
 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Pozycjonowanie stron

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).