Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 3 Ilość ocen: 46

Wiek ryby

Jak poznać wiek ryby?
- Po oczach. Im oczy dalej od ogona, tym ryba starsza.

Wiek ryby
 • Obecnie 3 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3,2/5 (46)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Niepoprawny krytyk

Czapku w czapce lub bez czapki.
Chyba masz na oczach klapki?
Ciągle coś Ci w poprzek leży.
Czas byś w siebie już uwierzył!

więcej...

Niepoprawny krytyk
 • Obecnie 3,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3,6/5 (5)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Zaczyn i drożdże - ad vocem

Zanim ponownie odniosę się do wszystkich wypowiedzi, chciałbym zwrócić uwagę na ostatni, jak zwykle bardzo merytoryczny głos Kolegi Ryszarda Siejakowskiego w kwestii gospodarki wędkarskiej na większych i mniejszych rzekach i tp. ciekach. Otóż już dzisiaj, kiedy granice okręgów pokrywają się z granicami dawnych województw, a te z kolei przebiegały często wzdłuż rzek, może zdarzyć się niejednokrotnie, że na jednym brzegu rzeki będą obowiązywały inne, lokalne warunki połowu ustalone przez okręg A, a na drugim brzegu, na terenie okręgu B warunki połowóch będą odmienne. Dlatego uważam, że w wypadku reorganizacji PZW lub innego ogólnokrajowego Stowarzyszenia granice jednostek organizacyjnych niższego stopnia winny przebiegać np. po wododziałach, a w każdym razie tak, aby całość lub odcinki cieków były podporządkowane gospodarczo jednej, tej samej jednostce. Wprawdzie nie wszystkie wody na danym obszarze należą do wędkarzy, ale wyznaczając granice na mapie, należy dążyć do uzyskania najpełniejszej jedności decyzyjnej i gospodarczej na wodach np. okręgu.
I druga sprawa: dziękując za odniesienie się do poszczególnych punktów mojej wypowiedzi wolałbym jednak, aby Kolega Ryszard wypunktował swoje własne przemyślenia, wątpliwości i wnioski. Przecież ja wymieniłem tylko 10 problemów z kilku dziesiątków, a może i setek innych, jakie należałoby poruszyć i zaproponować rozwiązania. To robota dla wszystkich, którym leży na sercu dobro polskiego wędkarstwa.
Serdecznie pozdrawiam - Hiljot

Schowaj teksty   

Powiązane z

"Zaczyn"

 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Wykonujemy wdrożenia nowoczesnego systemu System ERP Odoo to jedna aplikacja dla całego Twojego biznesu i innowacyjna technologia.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).