Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 0 Ilość ocen: 0

Dyktafon

Szef do blondynki sekretarki:
- Jak pani chce, proszę użyć mojego dyktafonu.
- Dziękuję, ale użyję po prostu ręki jak inni.

Dyktafon
 • Obecnie 0 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 0/5 (0)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Na rurze.

Trafiłem....

więcej...

Wielkie Łuki cz.2.
 • Obecnie 3 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3/5 (3)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Czym jest dla mnie wędkarstwo?

Ocena: 0 
Ilość ocen: 0 
 Ilość wyświetleń: 8459 
Komentarzy: 1 
ID: 49419 
Węzeł: 29603 

Wędkarstwo jest jedną z moich ważnych części mojego życia, drugą po nauce (w tym roku pisałem egzamin kończący gimnazjum). Wędkarstwo jest dla mnie bardzo ważne, mogę odpocząć od codziennego życia, smrodu spalin, lekcji do nauki, hałasu samochodów, nieszczęść na świecie. Dzięki mojemu Tacie, który zaraził mnie wędkarstwem około 7-8 lat temu, teraz nad wodą odpoczywam od codziennego, szarego życia i czerpię satysfakcję z kontaktu z naturą.

Szczupak

Pierwsze moje wędkarskie wyprawy były po to, aby połowić razem z tatą, nie miałem nawet swojej wędki.

Teraz po obozie wędkarskim według mnie stałem się prawdziwym wędkarzem, w każdy weekend, kiedy mam wolny czas staram się spędzić nad wodą, aby:
- posłuchać odgłosów natury: śpiew ptaków, granie cykad, szum wody oraz wiatru
- poobserwować naturę: gonitwy ptaków i ważek, spacer bobrów, wyskoki ryb
- oraz zrelaksować się i wyciszyć.

Szczupak pod wodą

Wędkarstwo to nie tylko obserwowanie i słuchanie natury, ale także czekanie na rekordową rybę, niezapomniane przeżycie holu. Moje wędkarstwo zawsze się kończyło na jeziorze położonym 3 km. od działki i złowionych małych leszczykach i płotkach. Ostatnio zacząłem jeździć na wyrobisko pożwirowe Nielbark, niestety nigdy nic nie udało mi się złowić, ale do czasu 2 maja 2003 roku wyciągnąłem moją pierwszą spinningową rybę - szczupaka, który mierzył 63 cm. Teraz po tej mojej majowej wyprawie odkrywam uroki wędkarstwa.

Ten złowiony szczupak zachęca mnie na następną wyprawę, ale pamiętajmy wędkarstwo polega na kontakcie z naturą, a nie tylko na połowie okazów !!!
Aby być wędkarzem nie potrzeby jest dobry i drogi sprzęt, widzę ludzi łowiących na leszczynę i cieszy mnie, że człowiek czerpie z tego satysfakcję i oto przecież w wędkarstwie chodzi !!! (Owszem łowienie okazów i posiadanie dobrego i drogiego sprzętu jest miłe, ale nie konieczne, aby być prawdziwym wędkarzem)

Twister talizman

Mój szczęśliwy twister, na którego skusił się szczupak (miałem go na egzaminie na szczęście, talizman szczęścia)

Maciek Dąbrowski

Dyskusje i recenzje

Schowaj teksty   
   

wędkarstwo jest tym samym co dla Ciebie nie chodzi mi o złowienie taaaaaaaakiej rybki. Cieszyłbym się , gdyby szczytówka trochę mocniej sie ugięła niż ugina się kiedy łapię płotki... Pozdrawiam.

Początek

 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Systemy zarządzania relacjami z klientami CRM Odoo Od kilku już lat wdrażamy różne wersje tego systemu, także w wersji typu Enterprise

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).