Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 2 Ilość ocen: 45

Z zeszytów szkolnych

Ryby na wiosnę idą trzeć się w krzaki.

Łuski i śluz powodują, że ryba ma gładką sierść.

Ryba jest przystosowana do życia w wodzie, bo ma ogon.

Z zeszytów szkolnych
 • Obecnie 2 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 2,2/5 (45)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Nieobecność

Witam Was wszystkich moi przyjaciele.....

więcej...

Nieobecność
 • Obecnie 1 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 1/5 (1)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Zgadzam się z Jurkiem

Przepraszam, że spadam tak z chmurki, ale patrząc z boku na szereg dyskusji toczących się na RO muszę oddać Jurkowi, że jest bardzo konsekwentny w swoich opiniach i nie schodzi poniżej pewnego poziomu ogólnosci co pozwala lepiej oceniać sytuację. Jurek ma rację,że w poprawianiu ustawy należałoby za wszelka cenę kontaktowac się z ZG PZW tj organizacją zrzeszającą kilkaset tysięcy członków i wspólnie lobbować w sprawie tej i każdej innej do parlamentu, senatu, ministerstwa, czy cholera wie gdzie jeszcze, wspólnie to znaczy należy zakres proponowanych zmian wspólnie ustalać i wspólnie występować o ich wprowadzenie do projektu ustawy, występowanie samodzielnie jako KWI z całym wielkim szacunkiem dla Klubu i jego członków to bzyczenie muchy przy gmachu ministerstwa. Pewien bardzo ograniczony wpływ na kształt ustaw mają organizacje przyrodnicze takie jak WWF czy Lubuski Klub Przyrodników, ale są to organizacje mające budżet projektów przyrodniczych rzędu kilku milionów rocznie, wpływy wsród urzędników ministerstw, powiązania i koneksje. KWI nie ma za sobą takich atutów, dlatego powinno podczepiać się pod silniejszego i w ten sposób próbować wprowadzać zmiany uznawane za konieczne lub pożądane, dlatego zgadzam się z Jurkiem, że próba przebudowy tak wielu zapisów z miejsca w którym się teraz znajdujemy jest przesadą. Podczepić się to znaczy wypracować wspólny realny projekt.
Niestety prawdą również jest, ze to właśnie ZG PZW winno poprosić przedstawicieli środowisk wędkarskich w tym KWI do zespołu roboczego który opracowywałby zmiany w zakresie który jest celowy i realny.
Oczywiście zbieranie opini przez internet co do konkretnych zapisów moze się odbywać, ale ich znaczenia bym nie przesądzał w dużej mierze bedą one się obracać w kregu postulatów "sieci won" jako remedium na brak ryb, rozsadne propozycje spływają od jednej, dwóch trzech osób i takie osoby mogłyby pracować nad projektami bez konieczności straty czasu na utarczki słowne prowadzące często na bezkresne pola burzanowe.
Pozdrawiam wszystkich uczestników RO
Schowaj teksty   

Powiązane z

O poprawie sytuacji polskich wód

 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Hydroizolacja - Izolacje fundamentów

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).