Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 2 Ilość ocen: 45

Z zeszytów szkolnych

Ryby na wiosnę idą trzeć się w krzaki.

Łuski i śluz powodują, że ryba ma gładką sierść.

Ryba jest przystosowana do życia w wodzie, bo ma ogon.

Z zeszytów szkolnych
 • Obecnie 2 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 2,2/5 (45)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Nieobecność

Witam Was wszystkich moi przyjaciele.....

więcej...

Nieobecność
 • Obecnie 1 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 1/5 (1)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Ależ nam o nic innego nie chodzi

Po całej tej niepotrzebnej i wbrew naszym intencjom nie konstruktywnej właśnie dyskusji, może się komuś wydawać, że to KWI opracowuje nową ustawę. No nie, aż tacy mocni to my nie jesteśmy ))))

Temat się wziął po otrzymanej w liście prezesa Grabowskiego propozyji, by KWI włączyło się w prace nad projektem. Bardzo sobie tą propozycję cenimy i mamy zamiar się z niej wywiązać.

To, nad czym rozgorzała dyskusja - skręcona w fałszywą stronę - to projekt zmian obecnej ustawy. Całość za chwile zamieszczę na RO jako artykuł, by każdy mógł coś konstruktywnego podpowiedzieć. To nie są duże zmiany, jest tam włączony artykuł o SSR proponowany przez ZG oraz to, co do tej pory wyłoniliśmy z dyskusji i co do nas bezpośrednio wpłynęło w korespondencji. Zmieniliśmy natomiast tytuł i pierwszy artykuł, gdyż uważamy, że warto by WĘDKARSTWO ZNLAZŁO WŁAŚCIWE MIEJSCE również w ustawie, by zostało wymienione tam z nazwy, ustawodawca dostrzegł, że wędkarstwo jest tą najlepszą formą WYKORZYSTYWAN ZASOBÓW NATURLNYCH WÓD, że ta forma dobrze pasuje z RDW i aktami prawnymi dotyczącymi ochrony przyrody. I w takim kierunku chcielibyśmy, aby ten projekt ustawy poszedł.

Tu bardzo liczymy na szeroką współpracę całego środowiska wędkarskiego, wszystkich którzy mają tu coś do powiedzenia na ten temat (a nie do pogadania na boku ), bo nie jest to projekt KWI ale to ma być projekt POLSKICH WĘDKARZY zgłoszony przez POLSKI ZWIĄZEK WĘDKARSKI, a KWI jest na razie tylko takim roboczym sekretariatem, przyjmującym zgłoszenia propozycji zmian. Taką rolę w tej chwili dla siebie przyjęliśmy.

Propozycję zgodnie z naszą odpowiedzią skierowaną do prezesa Grabowskiego przekażemy do ZG licząc, na dalsze kontakty. Ale to przyszłość. Na razie jest ten projekt wyjściowy, nad którym WSPLNIE POPRACUJMY i o to teraz prosimy.

Poparcie WWFu i innych organizacji przyrodniczych bardzo się przyda, ale na razie musimy sami dobrze wyrazić o co nam chodzi.

Jest okazja by napisać taką ustawę, która będzie satysfakcjonować polskich wędkarzy Zarząd Główny Polskiego Związku Wędkarskiego ma okazję - w końcu historyczną - by to zrobić, a my możemy w tym pomóc. I o to proszę.

Pozdrawiam
Andrzej
Schowaj teksty   

Powiązane z

O poprawie sytuacji polskich wód

 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Seria wędzisk St.Croix doczekała się zupełnie nowej odsłony! Zobacz, co nowego u dystrubutora St.Croix w Polsce, w sklepie firmy Żbik Sp. z o.o. Blanki zostały unowocześnione technologicznie a także zyskały zupełnie nowy design.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).