Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 3 Ilość ocen: 2

Kobieta

Dlaczego kobieta ma mniejsze stopy niż mężczyzna?
Żeby mogła stanąć bliżej zlewozmywaka!

Kobieta
 • Obecnie 3 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3/5 (2)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Rzeka

Wpadł mi w "internetowe oko" taki fajny wierszyk z "Konkursu na Wiersz dla Dzieci"
Pozwalam sobie go opublikować ponieważ bardzo mi się spodobał :) - Admin

Rzeka

Płynie sobie rzeka
I strasznie narzeka.

Na pogodę zwłaszcza,
Bo płynie bez płaszcza.

Płycizna, czy głębia,
Zaraz sie przeziębia.

więcej...

Rzeka
 • Obecnie 3,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3,3/5 (35)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Hormony i ryby

Ocena: 0 
Ilość ocen: 0 
 Ilość wyświetleń: 4102 
Komentarzy: 0 
ID: 44772 
Węzeł: 26189 
Moje drugie ja

Zbliżają się wakacje i tekścik poniższy miał być w założeniu przestrogą dla kolegów.

Dawno, dawno temu w odległej......

Przeszłości, kiedy ryb było jakby więcej (a już na pewno dawały więcej adrenaliny) spędzałem wakacje nad pewnym (wtedy) rybnym jeziorem. Jako młody człowiek żądny byłem towarzystwa i nawet na ryby chętnie zabierałem hmmm... koleżanki.

Ten poranek zaczął się jak zwykle od czekania. Minuty mijały, moja aktualna miła się nie zjawiała a rybki czekały. Cierpliwość miałem wtedy ciut większą, bo kiedy się pojawiła bez specjalnych wyrzutów zepchnąłem łódź na wodę i po chwili (i paru kłopotach) zaokrętowałem kobietę.

Dzień zapowiadał się ekstra. Najpierw rybki w miłym towarzystwie a później..... o na później planów było tyle, że martwiłem się tylko o ich kolejność. Na połów miałem nęcone od tygodnia oczko w trzcinach. Pół godziny machania wiosłami minęło mi jak z bicza strzelił. Gadałem ja, odpowiadała ona – czysta sielanka. Wreszcie pojawiły się trzciny i jak rasowy mistrz wędki zamilkłem i precyzyjnie, cicho zacząłem się przedzierać na łowisko.

Łódź posuwała się do przodu bez wioseł tylko za pomocą ostrożnego przeciągania się za trzciny. Nie patrzyłem za siebie zajęty wybieraniem miejsca. Wreszcie ustawiłem łódź jak trzeba i złamałem pęk trzcin wiążąc nimi dulkę. Zrób tak samo – rzuciłem za siebie – z drugą dulką. Szamotanie za mną trwało dosyć długo i kiedy się obróciłem zobaczyłem precyzyjnie zawiązaną trzcinę. Sztuk raz. Zawiązana była w prześliczną kokardę, która właśnie się rozwiązywała.

Jeszcze raz hormony wzięły górę nad nerwami. Nie tak – powiedziałem spokojnie – trzeba użyć całego pęku, bo trzcina jest za słaba. I osobiście to zrobiłem.

Moja miła była wyraźnie skruszona. Prawdopodobnie, aby zatrzeć swój błąd zaproponowała inną pomoc. OK. Zająłem się przygotowywaniem wędek a kobiecie wręczyłem wiadro z zanętą.
Gdybyś mogła wrzucić.......... – chlup – ogromny plusk przerwał moje wywody. Wiadro pełne zanęty rzucone delikatnymi damskimi rączkami zatoczyło efektowny loob i wpadło w sam środek oczka. Przez chwilę patrzyłem jeszcze na rozchodzące się fale i bez słowa złożyłem wędki. Kobieta była wyraźnie zaskoczona.

To, co, nie będziesz dzisiaj łowił???? – zapytała, kiedy łódź wyszła już na czystą wodę.

Wiosłowałem bardzo szybko i chyba, dlatego nie odpowiedziałem od razu.

Wieczór spędziłem samotnie....na rybach

Dyskusje i recenzje

Schowaj teksty   
   
 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Zaprawy RENO

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).