Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 3 Ilość ocen: 2

Kobieta

Dlaczego kobieta ma mniejsze stopy niż mężczyzna?
Żeby mogła stanąć bliżej zlewozmywaka!

Kobieta
 • Obecnie 3 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3/5 (2)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Rzeka

Wpadł mi w "internetowe oko" taki fajny wierszyk z "Konkursu na Wiersz dla Dzieci"
Pozwalam sobie go opublikować ponieważ bardzo mi się spodobał :) - Admin

Rzeka

Płynie sobie rzeka
I strasznie narzeka.

Na pogodę zwłaszcza,
Bo płynie bez płaszcza.

Płycizna, czy głębia,
Zaraz sie przeziębia.

więcej...

Rzeka
 • Obecnie 3,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3,3/5 (35)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Rysiu, czepiasz sie

Roman Wigura

aspołeczna działalność pro publico bono wymaga gwardii sprawdzonych i doświadczonych działaczy.
Na szczęście jestem szarym członkiem w Okręgu będącym na pierwszym miejscu w Polsce, przynajmniej jeżeli chodzi o wysokość składek! Zapewniam Cię jednak, że i u nas nie wystarcza funduszy na zarybianie, natomiast nic mi nie jest wiadomo, z jakich pieniędzy opłacana jest działalność Okręgu, Rejonów (bo mamy coś takiego w podziale) i Kół. Działacze okręgowi nie dostają żadnych zwrotów z używanie prywatnych telefonów i samochodów do celów służbowych. Im wystarczy, że biorą diety (np. członek prezydium ZO 4 000 rocznie). Ile dostają szeregowi członkowie ZO, tego nie wiem. Stosując makiawelistyczną zasadę bata i marchewki wierni, doświadczeni i sprawdzeni działacze dostają upust w zakupie karty tak samo jak działacze odznaczeni Złotą Odznaką z Wieńcami płacąc aż 50 złotych za prawo łowienia (szara wędkarska masa płaci 285 zł) oczywiście plus składka ogólnozwiązkowa. Tych ze złotymi wieńcami policzysz na palcach dwóch rąk, tych drugich jest naście razy więcej. Żeby nie było nieporozumień, zasłużeni i sprawdzeni działacze przyznają sobie tytuł szczególnie zasłużony dla niedo-rozwoju wędkarstwa, chociaż o niczym takim nie wspomina statut PZW. Po trzecim walnym zebraniu (jak powiadał pewien chirurg weterynarz: najtrudniejszą operacją jest oderwanie ryja od koryta) został wybrany całkowicie nowy zarząd koła i idiotycznie podzielił pieniądze na zawody i zarybienia (razem ponad 20 000). Poprzednicy wykorzystywali te kwoty na objazd i chyba pilnowanie dwóch jezior będących pod opieka koła. wydawali też pieniądze na sprzątanie terenu nad jeziorem, nad którym wydzierżawili sobie działki i postawili sezonowe domki. Działki dzierżawili chyba po 8 zł miesięcznie.
W jednym muszę Ci przyznać rację, rzeczywiście ryby na zarybienie zostały zakupione od prywatnego hodowcy, bo z naszego ośrodka postawionego ze składek członkowskich są droższe.
Co do reszty, to jak w temacie..... Rysiu, chyba się czepiasz.
Schowaj teksty   

Powiązane z

Kolejna granda w PZW

Ryszard Siejakowski
 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Open source ERP i CRM - OpenERP - obecnie nazywany Odoo

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).