Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 5 Ilość ocen: 1

Awaria

W samolocie awaria, przychodzi sewardessa i mówi:
- panowie trzeba odciążyć samolot, bagaże już wyrzuciliśmy, czas na bohaterów.
Francuz wypił łyk koniaku, ucałował blondynkę i z okrzykiem wiwat Francja, wyskoczył.
Po jakimś czasie sytuacja się powtarza, Anglik wypija szklaneczkę łyski, całuje brunetkę i z okrzykiem za Anglię skacze.
Po jakimś czasie znów to samo, więc Polak wypija pół litra, całuje wszystkie panie i z okrzykiem niech żyje Mozambik, wyrzuca Murzyna.

Awaria
 • Obecnie 5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 5/5 (1)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Na Rurze.

Połowa profitów...

więcej...

Cz.5.
 • Obecnie 0 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 0/5 (0)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Zarzuty?....

jestem wśród swoich , tyle że dość odmiennie uprawiających wspólną nam pasję
No nie wiem co jest twoją pasją, ja lubię łowić ryby na wędkę i nie wiem jak możesz robić to samo "odmiennie"... łowisz siatką???? ))))

zespół pretensjonalnych , lużno związanych z intelektem , projekcji i urojeń , co najlepiej właśnie ilustruje casus Jerzego Kowalskiego , który odstawał zdecydowanie od tej praktyki i poetyki . Bo on wie co mówi i robi , i ma prawdziwe , namacalne efekty
Owszem, ma efekty ale wyłącznie chyba w swoim interesie, zbierając wokół siebie podobnych cwaniaczków, którzy chcą pokazywać palcem co inni mają robić, a tych co się nie zgadzają zostać frajerami - wyzywają w sposób jak to również ty naśladujesz w swoim poscie.

Nigdzie nikogo nie zaprowadziliście , a od plucia i prostej negacji , jako recepty uniwersalnej , lepiej i rozumniej się nigdy i nigdzie nie zrobiło . Zaprowadziliście tu poglądowe getto , co tłumami ani jakością jakoś nie zaowocowało
A kto ci powiedział że ktoś tu kogoś kiedykolwiek chciał gdzieś zaprowadzić? Bzdura jakaś...
Zaś co do plucia itp to wredne są twoje oskarżenia.
Co do rozumności, to mało jest tak rozumnych, mądrych życiowo osób jak np. Rysiek i nie masz po co wypisywać kolejnych oszczerstw...
Napisanie czegoś w internecie milion razy nie uczyni z kłamstwa prawdy. To typowy zabieg "kowalszczyzny" - nie mając żadnych rozsądnych argumentów, czepiać się osób, obmawiać je, to typowe przecież dla kaczej polityki - a okazuje się skuteczne.. z tym że na debili, co łykają wszystko...

A może by Tomaszu , dla prostej próby wprowadzić roczne moratorium na ściganie zbrodniarzy z PZW
A kto ściga działaczy PZW? Ja sobie czasem pokomentuję, pogadam, ale nikogo nie ścigam. Że niby co, przez rok mam nie pisać nic złego na PZW? A w jakim celu? Co ta próba ma przynieść?
Jestem absolutnie przciw, działania PZW należy piętnować tak jak każde inne zło. Robią to gazety wędkarskie, inni dziennikarze, a my - spokojni staruszkowie, to sobie tylko komentujemy w necie. Co ci to przeszkadza?

Może się zachwycasz teoriami "kowalszczyzny" - twoje prawo. Jesli jednak chcesz pogadać jeszcze, musisz przestać używać typowego dla "kowalszczyzny" języka nienawiści do oponentów, samouwielbienia naczelnego mistrza, propagandy sukcesu na podstawie występowania ryb na odcinku kilku km jednej rzeki, gdy pozostałe 200 tys ha wód świeci pustkami.
Jak widać, ciebie nikt jeszcze nie wyzwał w tej dyskusji, zaś twoje zdania w dwóch postach zawierają tyle jadu, że starczy za ostatni rok spokoju na tym forum.

T.P.

Schowaj teksty   

Powiązane z

Kolejna granda w PZW

Ryszard Siejakowski
 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Jedno z pierwszych wdrożeń systemu CMS eZPublish w Polsce. Już niebawem pojawi się również w nowej wersji. Świat Druku - to miesięcznik naukowo-techniczny wydawany przez wydawcę: Polski Drukarz, adresowany do wszystkich związanych z branżą poligraficzną.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).