Lewe menu

Filtry

Komentarze

Szukaj

Reklama

gorące uczucia

w stosunku (!) do pana K. to niech sobie pan S. na jakimś innym portalu publikuje, tylko nie wędkarskim. Wszędzie ci się kurnia wciskają z tą swoją propagandą, nawet tutaj. Naczelny miłośnik męskich "wdzięków", który notabene ostatnio dostał gdzieś w ryja, jest przynajmniej wydawcą pornosów i wiadomo dlaczego tak walczy w imie niby wolności i taki robi hałas. Dla kasy. I to rozumiem. Najgorsi są ci, co robią hałas dla idei, po poczuli jakąś misję. Brońcie nas wszyscy bogowie przed misjonarzami, od naczelnego pisiora zaczynając.

T.P.

Schowaj teksty   

Powiązane z

Księgowa się obłowiła w kasie wędkarzy

Ryszard Siejakowski
 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Pewne, hobbystyczne zainteresowania genealogiczne spowodowały, że zawartość domeny Nazwisko.pl zamierzamy w przyszłości rozwinąć i zbudowac w oparciu o nią dość obszerny serwis.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).