Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 2 Ilość ocen: 1

Okrągły pokój

Jak zająć czymś blondynkę na cały dzień?
- Zaprowadzić ją do okrągłego pokoju i powiedzieć, żeby usiadła w kącie.

Okrągły pokój
 • Obecnie 2 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 2/5 (1)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

jeszcze.....

Słońce już wyzłociło wszystko:
wody i trawy, dzioby piskląt,
kaczeńce zółte, barwne łąki,
motyle, drzewa i skowronki.

więcej...

jeszcze....
 • Obecnie 4,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 4,5/5 (2)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Rybie Oko/Artykuły/Rybim okiem/Mapy topograficzne 

Mapy topograficzne

Ocena: 0 
Ilość ocen: 0 
 Ilość wyświetleń: 4036 
Komentarzy: 0 
ID: 12991 
Węzeł: 9862 

Wyciąg z dyskusji jak odbyła się pomiedzy następującami osobami:

Tomek Klimek, Robert Cembalski, Jacek Jóźwiak

Dla mieszkancow Pragi (ci maja najblizej) godnym polecenia jest sklep "Mapa" na ulicy Siennickiej tuz przy Grochowskiej. Od kilku ladnych lat, tam wlasnie sie zaopatruje. W razie jakichkolwiek brakow mozna mape zamowic-realizuja w terminie.

Wojskowe mapy topograficzne pewnie na bazarach, podobnie jak kalasznikowy i rakiety p-panc. Bardzo dokladne natomiast, w wojskowej skali, firmowane przez szefa krajowych geodetów mozna kupic w malenkiej, niewidocznej, specjalnej ksiegarence w rzadowym gmachu na ul. Zurawiej. Od pl.3 Krzyzy po lewej rece, od Kruczej po prawej.

Moze ktos poda dokladniejszy adres. Kupilem tam na przyklad Wisle od G. Kalwarii po Zakroczym w skali 1:10000. Tylko ze dokladnie potraktowano lad, byly wiec slupy trakcyjne, ale z urzadzen wodnych tylko przeprawy czolgowe.

Te same mapy w wydaniu bardziej turystycznym sa w przebogatym wyborze w Al Jerozolimskich. Miedzy pl. Starynkiewicza a Zawiszy, po lewej rece idac od Dworca Centralnego jest pawilonik Panstwowych Przedsiebiorstw Wydawnictw Kartograficznych. Czy cos w tym stylu.

Trzecim miejscem, ale zatloczonym, o mniejszym wyborze, jest ksiegarnia Atlas kolo Hali Mirowskiej.

Polecam Zurawia - ale jakie to ministerstwo, jaki urzad, nie potrafie powiedziec. Chodze tam od 5 lat i nigdy nie przeczytalem czerwonych tabliczek. Moze ktos pomoze.

Dyskusje i komentarze

Schowaj teksty   
 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: eZPublish

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).