Lewe menu

Filtry

Komentarze

Szukaj

Reklama

Teoretycznie...

Owszem, Romku, teoretycznie moglibyśmy nawet dużą zaporówkę ogarnąć albo niezły kawał rzeki. Tylko że w moim przypadku, nie jest to moje hobby. tak jak nie mam domku nad jeziorem, bo nie lubie się przywiązywać do jednego miejsca, tak nie wyobrazam sobie spędzenia wedkarskiego życia nad jednym łowiskiem. A poza tym, pracę to juz mam, nie chcę mieć nowej firmy/spółki , chocby to była praca związana z hobby.

T.P.

Schowaj teksty   

Powiązane z

Mit” kowalszczyzny” czyli mit odnowy.

Ryszard Siejakowski
 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Systemy zarządzania relacjami z klientami CRM Odoo Od kilku już lat wdrażamy różne wersje tego systemu, także w wersji typu Enterprise

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).