Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 4 Ilość ocen: 5

Prohibicja

Niedźwiedź wprowadził w lesie prohibicję. Poszedł na obchód lasu i spotyka pijanego zająca.
Złapał go za uszy i mówi: za pijaństwo kara śmierci, w lesie obowiązuje prohibicja!
Na to zając: wybacz mi, to ostatni raz, nie wiedziałem nic o nowym prawie!
Niedźwiedź: OK, ostatni raz ci daruję.
I puścił zająca. W następny dzień znów poszedł niedźwiedź na obchód. Wszystkie zwierzęta trzeźwe, nic się nie dzieje. Pójdę nad jezioro się wykąpać postanowił niedźwiedź. Przychodzi nad jeziorko, patrzy, a na pomoście pijany zając drze mordę na całego.
Złapał zająca za uszy i mówi: teraz to już po tobie! Kara śmierci za pijaństwo!
Na to zając: Ty sobie k... niedźwiedź wprowadzaj w lesie tą swoją prohibicję, a od nas ryb to się odp...l!!!!

Prohibicja
 • Obecnie 4 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 4/5 (5)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

weź się i połap

.............

weź się
 • Obecnie 2 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 2/5 (1)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

kłusownictwo

Jak to fajnie brzmi kłusownik. Kiedyś to był człowiek który łapał ryby siecią, prądem itd. a teraz jest to człowiek który nie wykupił karty[ kiedyś do 1 Maja]. Kłusownika nie jest w stanie złapać banda idiotów elegancko ubranych jeżdzących qadami bo oni sprawdzajac centymetry ryb nie są w stanie złapać tych którzy naprawdę niszcza rybostan. Nie raz byłem swiadkiem gdzie banda specjalistów na qadach nakładała mandady i zabierała np. podrywki z samochodu . Pamiętacie czasy idiotów którzy wymyślili że żywiec tak bardzo cierpi ???? I tak jest w kazdej częsci naszego jestestwa. Mazury gdzie jeżdzę od 30 lat są nie eksploatowane ale niszczone przez spółki Panów P. S. ITP. ITD. i generalnie to ważna jest tylko kasa . Pytanie czy Państwo Policyjne jakim jest POLSKA zniszczy wszystko czy się w końcu obudzimy[ oby nie z ręką w nocniku]. Zapraszam na stronę OBYWATELE DECYDUJĄ. Mam 58 lat ale pamiętam czasy gdzie Wisła była strasznie brudna[ czasy Gierka ] ale łapałem slizy po 4, 5 kilo sumy po 20, 30 kg i leszcze3,4 kilowe a teraz na kilometr Wisły jest 6 dzierżawców. Jeżeli ktoś twierdzi że to normalne to ja go serdecznie p!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!

Andrzej
Schowaj teksty   

Powiązane z

Kłusownicy.

131
 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Przeczytaj szczegółowe opisy wędkarskich akwenów. Sporo z nich znajdzeisz pod tym adresem: Łowiska wędkarskie Znajdziesz tu także informacje o firmach wędkarskich i kwaterach związanych z uprawianiem tego hobby.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).