Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 5 Ilość ocen: 2

Pechowy dzień

Na ławce w parku siedzi smutny facet, w ręku trzyma butelkę. Siedzi i patrzy w tę butelkę. Siedzi tak godzinę. Nagle do jego ławki podchodzi dresiarz, rozwala się obok, zabiera facetowi flaszkę, wypija jednym łykiem zawartość i beka potężnie. Smutny dotąd mężczyzna zaczyna płakać.
- Stary, nie becz, żartowałem - mówi zakłopotany dresiarz. - Choź, tu obok jest monopolowy, kupię ci nową flaszkę.
- Nie o to chodzi - tłumaczy mężczyzna. - Nic mi się nie udaje. Zaspałem i spóźniłem się na bardzo ważne spotkanie. Moja firma nie podpisała kontraktu, więc szef mnie wywalił. Wychodząc z firmy, zobaczyłem, że ukradli mi samochód, więc wziąłem taksówkę do domu. Kiedy taksówka odjechała, zorientowałem się, że zostawiłem w niej portfel ze wszystkimi dokumentami. A w domu - co? W domu moja żona pieprzy się z innym facetem! Postanowiłem więc popełnić samobójstwo. Przygotowałem sobie truciznę... i nagle przychodzi dureń, który mi ją wypija!!!

Pechowy dzień
 • Obecnie 5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 5/5 (2)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Przedwiośnie

Bazie na wierzbach stały się złote,
motyl kołysze się chwiejnym lotem,
deszcz pierwsze liście wyciąga z pąków
a nad polami brzmi hymn skowronków.

więcej...

Przedwiośnie
 • Obecnie 4 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 4,1/5 (14)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Rybie Oko/Artykuły/Rybim okiem/Muzeum Wędkarstwa. 

PIRANIA.

Ocena: 0 
Ilość ocen: 0 
 Ilość wyświetleń: 4414 
Komentarzy: 0 
ID: 214546 
Węzeł: 143599 

Co i rusz, szczególnie w sezonie ogórkowym....

[b]Pirania.[/b]
Co i rusz, szczególnie w sezonie ogórkowym, pojawiają się w mediach informacje o łowionych piraniach. Jest to w polskich wodach gatunek całkowicie obcy. Bez większych szans na egzystencję w naszych warunkach klimatycznych.
Nie mniej w zbiorach Muzeum Wędkarstwa w Słupsku znajduje się pirania, a ściślej mówiąc statuetka z wyobrażeniem tej ryby, odkuta w blasze miedzianej. Przysłała ją ze Stanów Zjednoczonych Janina Filipczak-teściowa starszego z synów.

Miedziana pirania.
Statuetka cieszy się sporym zainteresowaniem zwiedzających. Pomijając walory ekspozycyjne, ten obiekt muzealny ma również konkretną wartość materialną metalu kolorowego, z którego został wykonany.
Znane skąd inąd powiedzenie głosi, że jak się nie ma miedzi, to się w domu siedzi. Dotyka to szczególnie młodych ludzi. Na dodatek uzależnionych od laptopów, tabletów i smart fonów. Z myślą o nich, wraz z Klubem Słupia Stowarzyszenia Kiwanis International o statusie organizacji pożytku publicznego, kwestujemy przy zbiórce 1% z podatku z przeznaczeniem na popularyzację wędkarstwa wśród dzieci i młodzieży.
KRS: 00 00 16 61 40 Cel szczegółowy: Słupia-Muzeum
Przekazanie 1% do poważna decyzja. Nie każdego stać na taki gest. Ale możesz, Internetowy Wędrowcze, uspokoić swoje wędkarskie sumienie, dorzucając do muzealnej inicjatywy swoje 3 grosze (0,01 $). Wystarczy kliknąć w poniższy link i obejrzeć film bez wyłączania reklamy.
ONE TAŃCZĄ DLA NAS; http://www.youtube.com/watch?v=V_acQI2NKZU
c.d.n.

Dyskusje i recenzje

Schowaj teksty   
   
 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Pozycjonowanie stron staramy się wykonać rzetelnie. Przykładowo tę stronę: Metki odzieżowe firmy zajmującej się nadrukiem np. kodów kreskowych na metkach, pozycjonujemy od dłuższego już czasu z sukcesem, na słowa i frazy kluczowe: metki odzieżowe, wszywki odzieżowe, etykiety samoprzylepne.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).