Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 0 Ilość ocen: 0

Dyktafon

Szef do blondynki sekretarki:
- Jak pani chce, proszę użyć mojego dyktafonu.
- Dziękuję, ale użyję po prostu ręki jak inni.

Dyktafon
 • Obecnie 0 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 0/5 (0)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Na rurze.

Trafiłem....

więcej...

Wielkie Łuki cz.2.
 • Obecnie 3 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3/5 (3)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

O Nieprzeciętnych

Nie rozmawiamy o sprawach widzianych oczami "przeciętnego". Romawiamy o sprawach widzianych oczami Nieprzeciętnych i o tym jak ci NIEPRZECIĘTNI mogą tych przeciętnych poprowadzić do odmiennej wizji wędkarstwa niż obecnie zastana.

I nie chodzi wcale o to, żeby ci przeciętni poszli na wybory i wybrali innych "jeleni", którzy będą robić na oczach kibiców "dobrze" tym "przeciętnym", ale o ciągły kontakt między ludźmi i o "wybory" podejmowane na co dzień. Bo dopiero z nich może wyłonić się reprezentacja aktywnych wędkarzy. Aktywnych - tych mniej "przeciętnych" motywowanych przez Nieprzeciętnych do działania.

Chodzi o nową jakość, a nie o zmianę na stołkach. I nie przyjmuję do wiadomości od ponoć aktywnych i od tych, którym ponoć zależy, że jakby była pełna "micha" to wszystko byłoby OK.

Oczywiście - to trzeba umieć i wiedziec po co się to robi. Czy jesteśmy w stowarzyszeniu po to, żeby korzystać z "prawa czynnego uczestniczenia w życiu publicznym i wyrażania zróżnicowanych poglądów oraz realizacji indywidualnych zainteresowań," czy z jakiegoś innego powodu. Czy bliżej nam do "przeciętnych" czy do "Nieprzeciętnych"?

Pozdrawiam serdecznie

Jurek Kowalski
Schowaj teksty   

Powiązane z

Jestem księdzem c.d...

 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Jedno z pierwszych wdrożeń systemu CMS eZPublish w Polsce. Już niebawem pojawi się również w nowej wersji. Świat Druku - to miesięcznik naukowo-techniczny wydawany przez wydawcę: Polski Drukarz, adresowany do wszystkich związanych z branżą poligraficzną.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).