Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 0 Ilość ocen: 0

Czerwony Kapturek

Czerwony Kapturek idzie przez las wypatrując wilka,słyszy jakieś jęki
z krzaków, rozgarnia gałęzie i co widzi? Wilk zupelnie nieprzygotowany do konsumpcji, oczy przekrwione, sierść skudłacona, język sztywny jak kołek wisi z pyska (stan pewnie znany niektórym kolegom). Kapturek
z wyrzutem mówi:
- wilku w bajce jest inaczej, powinieneś mnie zjeść
wilk na to:
- Kapturek od....... się, trzy dni z Costnerem tańczyłem.

Czerwony Kapturek
 • Obecnie 0 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 0/5 (0)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Gwiazda TVN-u

Ewa od Cwikłów,
TVN-u gwiazda,
Choć błysnęła przez chwilkę,
Lecz to była jazda.

Gwiazda TVN-u
 • Obecnie 3,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3,6/5 (13)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Nieprzeciętni

Tomku,

Wszędzie nieprzeciętni są w mniejszości. Inaczej nie byliby nieprzeciętnymi. Są anomalią na średniackim tle społeczności ludzkiej. Są odstępstwem od "normy".

Jestem zdania, że jest ich więcej, o wiele więcej niż sie wydaje. Probklemem jest brak komunikacji między nimi. Brak wspólnego języka porozumienia.

Iwle stereotypów jest zakorzenionych w zakłamaniu starego systemu PRL-u, z którego w większości czerpiemy doświadczenie. Bo te znaczenia w naturalny sposób przeniesione zostały w dzisiejszą codzienność.

Siec jest dobrym miejscem porozumienia wśród nielicznych spośród nielicznych. Prawdziwe życie jest poza siecią. I tam jest większość ludzi, którzy robią ciekawe rzeczy i tacy, którzy moga zacząć je robic kiedy zdadzą sobie sprawę, że mogą realizować swoją nieprzeciętność. Że to już nie jest zakazane czy źle widziane.

Skoro jedna grupa, stosunkowo nieliczna, jest w stanie wytworzyć poparcie i dominować w tym stowarzyszeniu przy frekwencji rzędu 7% (60/750), to stosunkowo łatwo byłoby stworzyć drugą grupę, o podobnym poparciu, stawiająca stowarzyszenie i wędkarstwo na nogi. Zwłaszcza, że wbrew stereotypowym opiniom, wśród tych, którzy teraz prowadzą sprawy wędkarskie w PZW jest całkiem sporo zupełnie sensownych ludzi. Znów kwestia komunikacji. I umiejętności współpracy z ludźmi, która jest w stanie zapewnic pożądany wynik wyborczy (bo to wcale nie jest jednostkowy "akt wyborczy" ale konsekwencja funkcjonowania społeczności w trakcie kadencji między wyborami).

Pozdrawiam serdecznie wszystkich Nieprzeciętnych

Jurek Kowalski
Schowaj teksty   

Powiązane z

Jestem księdzem c.d...

 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Nasze studio DTP dysponuje nowoczesnym sprzętem i doświadczoną obsługą. Świadczymy Usługi poligraficzne Zapewniamy profesjonalną i szybką obsługę.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).