Lewe menu

Filtry

Humor»

Rating: 4,5 Reviews count: 16

Niedźwiedź i zając.

Jedzie niedźwiedź na motorze, spotyka zająca.
- Chodź, zając, przewiozę Cię.
Jadą po lesie, 120,130,140…
- No, jak zając, posikałeś się już ze strachu? – Pyta przez ramię niedźwiedź.
- Noo.
- No, to wracamy.
Na drugi dzień, zając przyjeżdża motorem do niedźwiedzia.
- Chodź misiek, dzisiaj ja Ciebie przewiozę.
Znowu jadą tą samą drogą, 130,140, 150…
- Jak misiek, posikałeś się już?
- Taak!
- No, to teraz się pos…, bo nie sięgam do hamulca!!!

Niedźwiedź i zając.
 • Currently 4,5 out of 5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 4,4/5 (16 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Hyde Park»

Motto na Piątkowy i Sobotni Wieczór:

Lepiej mieć Parkinsona i trochę wylać, niż mieć Alzheimera i zapomnieć wypić!

Motto na Piątkowy i Sobotni Wieczór:
 • Currently 4 out of 5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 4,2/5 (46 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Szukaj

Reklama

Nieprzeciętni

Tomku,

Wszędzie nieprzeciętni są w mniejszości. Inaczej nie byliby nieprzeciętnymi. Są anomalią na średniackim tle społeczności ludzkiej. Są odstępstwem od "normy".

Jestem zdania, że jest ich więcej, o wiele więcej niż sie wydaje. Probklemem jest brak komunikacji między nimi. Brak wspólnego języka porozumienia.

Iwle stereotypów jest zakorzenionych w zakłamaniu starego systemu PRL-u, z którego w większości czerpiemy doświadczenie. Bo te znaczenia w naturalny sposób przeniesione zostały w dzisiejszą codzienność.

Siec jest dobrym miejscem porozumienia wśród nielicznych spośród nielicznych. Prawdziwe życie jest poza siecią. I tam jest większość ludzi, którzy robią ciekawe rzeczy i tacy, którzy moga zacząć je robic kiedy zdadzą sobie sprawę, że mogą realizować swoją nieprzeciętność. Że to już nie jest zakazane czy źle widziane.

Skoro jedna grupa, stosunkowo nieliczna, jest w stanie wytworzyć poparcie i dominować w tym stowarzyszeniu przy frekwencji rzędu 7% (60/750), to stosunkowo łatwo byłoby stworzyć drugą grupę, o podobnym poparciu, stawiająca stowarzyszenie i wędkarstwo na nogi. Zwłaszcza, że wbrew stereotypowym opiniom, wśród tych, którzy teraz prowadzą sprawy wędkarskie w PZW jest całkiem sporo zupełnie sensownych ludzi. Znów kwestia komunikacji. I umiejętności współpracy z ludźmi, która jest w stanie zapewnic pożądany wynik wyborczy (bo to wcale nie jest jednostkowy "akt wyborczy" ale konsekwencja funkcjonowania społeczności w trakcie kadencji między wyborami).

Pozdrawiam serdecznie wszystkich Nieprzeciętnych

Jurek Kowalski
Schowaj teksty   

Powiązane z

Jestem księdzem c.d...

 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: PPHU PROTEKT INT. BH jest firmą produkcyjno-handlową prowadzącą swoją działalność szczególnie na rzecz Ochotniczych Straży Pożarnych, ale także i innych jednostek ochrony przeciwpożarowej. Ubrania strażackie Podstawą funkcją firmy jest zapewnienie klientom możliwości nabycia szerokiego asortymentu ubrań i ubiorów wchodzących w skład osobistego wyposażenia strażaka.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).