Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 4 Ilość ocen: 2

Zdesperowany

Pewien facet miał w życiu totalnego pecha i gdy już życie zbrzydło mu solennie, postanowił pójść do kościoła i wymodlić trochę szczęścia....
W trakcie modlitwy usłyszał głos:
- idź do domu, wszystko będzie OK.
Wrócił i rzeczywiście, świat się zmienił, w co nie zagrał, wygrywał, ryby łowił na zawołanie, jakie chciał itd.
Po jakimś czasie zauważył jednak, że jest sam, jak palec. Idzie do kościoła, a podobały mu się "kolorowe" kobiety, wymodlić jakąś.
Znowu głos:
- idź do domu, wszystko będzie OK......
Wraca i faktycznie, w kuchni piękna klasyczna induska z kropką na czole. Ale po jakimś czasie wraca i wyznaje, że ta kropka go wkurza... głos:
- Nie przejmuj się idź do domu i zdrap kropkę...
Zdrapał i wygrał Toyotę Civic!

Zdesperowany
 • Obecnie 4 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 4/5 (2)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Kłótnie?

Dyć się kłócić nie zamierzam,

ni grubego tropić zwierza.

Tak mnie wzięło na wspominki

w ROmanowe imieninki

by kolegę spytać czy

wciąż pamięta K(S)WI?

Kłótnie?
 • Obecnie 3 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3,2/5 (5)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Nieprzeciętni

Tomku,

Wszędzie nieprzeciętni są w mniejszości. Inaczej nie byliby nieprzeciętnymi. Są anomalią na średniackim tle społeczności ludzkiej. Są odstępstwem od "normy".

Jestem zdania, że jest ich więcej, o wiele więcej niż sie wydaje. Probklemem jest brak komunikacji między nimi. Brak wspólnego języka porozumienia.

Iwle stereotypów jest zakorzenionych w zakłamaniu starego systemu PRL-u, z którego w większości czerpiemy doświadczenie. Bo te znaczenia w naturalny sposób przeniesione zostały w dzisiejszą codzienność.

Siec jest dobrym miejscem porozumienia wśród nielicznych spośród nielicznych. Prawdziwe życie jest poza siecią. I tam jest większość ludzi, którzy robią ciekawe rzeczy i tacy, którzy moga zacząć je robic kiedy zdadzą sobie sprawę, że mogą realizować swoją nieprzeciętność. Że to już nie jest zakazane czy źle widziane.

Skoro jedna grupa, stosunkowo nieliczna, jest w stanie wytworzyć poparcie i dominować w tym stowarzyszeniu przy frekwencji rzędu 7% (60/750), to stosunkowo łatwo byłoby stworzyć drugą grupę, o podobnym poparciu, stawiająca stowarzyszenie i wędkarstwo na nogi. Zwłaszcza, że wbrew stereotypowym opiniom, wśród tych, którzy teraz prowadzą sprawy wędkarskie w PZW jest całkiem sporo zupełnie sensownych ludzi. Znów kwestia komunikacji. I umiejętności współpracy z ludźmi, która jest w stanie zapewnic pożądany wynik wyborczy (bo to wcale nie jest jednostkowy "akt wyborczy" ale konsekwencja funkcjonowania społeczności w trakcie kadencji między wyborami).

Pozdrawiam serdecznie wszystkich Nieprzeciętnych

Jurek Kowalski
Schowaj teksty   

Powiązane z

Jestem księdzem c.d...

 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Fundusze ETF na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie Fundusze ETF: ETF.COM.PL Analizy, ranking, aktualności, informacje, ryzyko, regulacje prawne, wydarzenia w Polsce i na świecie, rynek giełdowy, podstawy i zasady inwestowania.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).