Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 5 Ilość ocen: 1

Wobler

Zdzichu i Janek poszli na sumy , po chwili:
- koledzy! ratujcie!Zdziśka, wobler przygniótł.

Wobler
 • Obecnie 5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 5/5 (1)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Sezon

No i zaczęliśmy,
Sezon na szczupaka,
Kto żyw za kij chwyta,
Heja na biedaka,

więcej...

Sezon
 • Obecnie 4,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 4,7/5 (6)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Pęknę ze śmiechu

Tak, Mareczku, i ja i 99% wedkarzy jest w PZW tylko dlatego że mam zniżki za wedkowanie.
Dziwne, że po tylu latach w necie trzeba ci to tłumaczyć. To jasne i oczywiste od zawsze, że tak jest.
Jesli zlikwidować te znizki 99% wędkarzy przestanie opłacać składkę członkowską. Twoje teorie o członkostwie w stowarzyszeniu szczerze mnie rozbawiły. Jesli ktoś chce być w stowarzyszeniu opłacać składkę członkowską, mieć prawo decydowania i angazować się w działalność, to ma możliwość, proszę bardzo. Ma to tylko wtedy rację bytu, jezeli zostanie to oddzielone od opłat za wędkowanie, czyli opłaty za mozliwość złowienia ryby w zagospodarowanym łowisku.
To nie rybołapy oszukują, tylko stowarzyszenie jest oszukańczą formą sprzedawania pozwoleń za wędkowanie w zagospodarowanych wodach. . To nie pogardzane przez ciebie rybołapy oszukują, tylko stowarzyszenie oszukuje, sprzedając znaczki pod hasłem "na zagospodarowanie wód", po wpłaceniu którego nie ma gwarancji, że woda na którą się jedzie łowić ryby jest w ogóle zagospodarowywana, a co dopiero dobrze zagospodarowana.
Stowarzyszenie sprzedaje bubla niestowarzyszonym, a swoich członków zmusza do płacenia składki członkowskiej aby mieli taniej. Mają tanio, mają też byle jak. Pretensje - do pana Boga albo do "kolegów" ze stowarzyszenia. To bardzo cwaniacko urządzone.
Tak, w związku trzyma mnie i 99% ludzi niższa opłata. Taką postawę nazywam racjonalną i normalną w tych warunkach, bo tylko debil płaci więcej mogąc płacić mniej.
Opłata za 365 dni machania bez efektów z powodu braku ryb powinna wynosić 0 zł
Pamiętasz o co się kiedyś posprzeczaliśmy? O wolność wyboru - kto chce ten działa, coś robi, a jak mu się nie chce to nie robi. I tak powinno być. Po co w stowarzyszeniu działacze z przymusu? Ja pracuję społecznie w moim kole. Wnoszę dodatkową składkę na te prace ustaloną przez zarząd. I ode mnie proszę się odwalić, jesli chodzi o dalszą działalność - jestem rybołapem i każdą wolną chwilę będę poświęcał na łowienie ryb. Swoje zrobiłem, a jeszcze z nawiązką. Będę je kłuł ile wlezie, robił zdjęcia ile wlezie, będę robił kilometry łodzią w poszukiwaniu kolejnego sandacza nadającego się do zdjęcia. Petycje, listy, telefony - będę wykonywał tylko tyle ile mam ochotę i tylko poza czasem łowienia ryb. Pa

T.P.

Schowaj teksty   

Powiązane z

Jestem księdzem c.d...

 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Osuszanie bydynków Łódź - izolacja pionowa

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).