Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 5 Ilość ocen: 1

Wobler

Zdzichu i Janek poszli na sumy , po chwili:
- koledzy! ratujcie!Zdziśka, wobler przygniótł.

Wobler
 • Obecnie 5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 5/5 (1)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Sezon

No i zaczęliśmy,
Sezon na szczupaka,
Kto żyw za kij chwyta,
Heja na biedaka,

więcej...

Sezon
 • Obecnie 4,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 4,7/5 (6)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Nie mam zamiaru się poprawić

Gadasz, jakby stowarzyszenie było dla ciebie wartością, a łowienie ryb przypadkowym zajęciem. No to z wędkarskiego punktu widzenia żal mi ciebie, bo nie masz takiej radochy jak ja z łowienia ryb, nie wiesz jaka to frajda , bo cię rajcuje co innego. No, ale dobrze że w ogóle masz jakąś pasję, nawet jak to jest stowarzyszanie się, bo człowiek bez pasji czy hobby jest nudny

Ja wstąpiłem do PZW tylko po to żeby móc łowić ryby. Łowienie ryb jest moją pasją. Nie jestem zainteresowany podejmowaniem jakiejkolwiek aktywności społecznej, zawodowej czy politycznej. Chcę tylko łowić ryby a moja praca jest po to, żebym miał na to kasę. Nienawidzę jakiejkolwiek pracy, która zajmuje mi czas który mógłbym przeznaczyć na wędkowanie, nawet mojej własnej w mojej firmie, a co dopiero pracy społecznej. Nigdy nie będę pracował społecznie i zapłacę każdą sumę żeby sobie nie pobrudzić rąk.

Swoją postawą oraz w miarę możliwości swoim głosem zadeklarowałem, że jestem przeciwny statutowi, mięsiarskim regulaminom, bylejakości w gospodarowaniu i niesprawiedliwym opłatom. Żaden czlowiek ani ze stowarzyszenia ani tym bardziej spoza niego nie może mi zarzucić że nie złowił ryby w wodzie którą ja zagospodarowuję, bo ja jestem w opozycji do tej rzeczywistości od dawna.

Stowarzyszenie członków w przypadku PZW jest fikcją i zawsze nią będzie. Zapisaliśmy się wszyscy żeby łowić ryby i tylko po to.

O tym kto kogo oszukuje:

Członkowie PZW się nie oszukują nawzajem, że będą działać, bo każdy z nich wcale tego nie oczekuje od innych członkow. Nikomu prócz ciebie przez myśl nawet nie przejdzie żeby wymagać od innych prac społecznych czy jakiejkolwiek aktywności. Jedynie od władz oczekujemy dobrego zagospodarowania wód za nasze pieniądze. W rozumieniu jednych to będzie zarybienie ( czyli załatwienie ryb i zapłacenie z naszych składek za ich wpuszczenie i transport). Dla drugich to będzie szersze pojęcie niż tylko zarybianie.

Ale jest jedno pewne, że oszustami są władze, które nie mówią prawdy o stanie łowisk, o bezrybiu, o tym że płacąs składki nie połowimy ryb bo ich najzwyczajniej nie ma.
Nieaktywni członkowie oszustami nie są, bo między sobą wzajemnie nie oczekują zaangażowania w stowarzyszenie. Łączy ich nie chęć bycia stowarzyszonymi, łączy ich tylko ta sama pasja - łowienie ryb.

T.P.

Schowaj teksty   

Powiązane z

Jestem księdzem c.d...

 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Pozycjonowanie stron staramy się wykonać rzetelnie. Przykładowo tę stronę: Wszywki odzieżowe firmy zajmującej się nadrukiem np. kodów kreskowych na metkach, pozycjonujemy od dłuższego już czasu z sukcesem, na słowa i frazy kluczowe: metki odzieżowe, wszywki odzieżowe, etykiety samoprzylepne.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).