Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 3 Ilość ocen: 4

Adam

Idzie Adam i Ewa przez Raj. Ewa pyta Adama drżącym głosem:
- Adamie kochasz Ty mnie?
Adam na to:
- A kogo mam kochać?

Adam
 • Obecnie 3 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3/5 (4)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

weź się i połap

.............

weź się
 • Obecnie 2 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 2/5 (1)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

O co chodzi?

Przepraszam, ale w całej twojej wypowiedzi nie ma nawiązania do mojej poprzedniej.
Czemu przypisujesz mi że nie chcę nic zmieniać? To akurat ja jestem za całkowitymi zmianami wędkarskiej rzeczywistości, ja się wychylam, ja sobie robię opinię zaangażowanego frajera i to ze mnie się ludzie narywają że próbuję z gówna zrobić tort. I mają dużo racji że to pachnie donkiszoterią i frajerstwem. Tylko że ja w tym wszystkim stawiam warunki poważnych zmian, a ty stawiasz na stary niesprawdzony model strikte stowarzyszeniowy z pracami społecznymi jako gwarant prawidłowej gospodarki.
Jeżeli mnie brak logiki, to chyba tylko twoim zdaniem.
Dobrze się zastanawiam co piszę i w dodatku czas pokaże że mam rację.
Władze wybiera się po to, żeby przede wszystkim dobrze gospodarowała pieniędzmi. I teoretycznie wykonywała to co jest wolą wyborców. Już wspominałem że nie potrzeba nam żadnej władzy, która nam powie co mamy robić, tylko władzy która w naszym imieniu za nasze pieniądze zorganizuje dobrą gospodarkę. Nikt, nawet ci którzy zawsze na wybory w kołach chodzą nie wybiera władzy żeby dyrygowała pracami społecznymi, tylko żeby wykonała wszystko co trzeba w kole, wynajęła pracowników, a my za to płacimy i tyle.
Poza tym- mimo że tak se dywagujemy w necie, mam dość wysłuchiwania o tym co ja niby "jestem obowiązany" w PZW. Od tego teoretyzowania ryb nie przybędzie, jak również działaczy. Ale-masz prawo do swojego zdania i ja to muszę uszanować. I nie będę ci wmawiał braku logiki...

T.P.

Schowaj teksty   

Powiązane z

Jestem księdzem c.d...

 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Pozycjonowanie

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).