Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 5 Ilość ocen: 1

Sklep

Przychodzi blondynka do sklepu i mówi:
- Poproszę dziesięć pułapek na myszy.
- Po co pani tyle pułapek? Przecież wczoraj już pani kupiła dziesięć!
- Te wczorajsze są już zajęte...

Sklep
 • Obecnie 5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 5/5 (1)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

To lubię....?

Jakiż to hultaj durny jak gąsior,
( z lekka pryszczaty na pysku)
zbeszcześcił ryby, zbeszcześcił wody,
bo zrobił rzeź na tarlisku?

więcej...

ballada o hultaju
 • Obecnie 4 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 4/5 (15)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Stawianie na nogi

Zbyszku,

Trzeba zacząć "od początku". Od dobrego zrozumienia co jest czym. Sklładka jest tylko dla członków. Dla "nieczłonków" nie ma składek - są opłaty.

Składka nie jest zniżkową opłatą. Składka jest wkładem finansowym czlonka do wspólnego gospodarowania, wykonywanego przez członków.

Czlonkowie łowią na podstawie tego, że są gospodarzami. Jak wspomniany przez mnie rybak na jeziorze, który nie wystawia sobie zezwolenia i za nie nie płaci, chociaż ponosi koszty gospodarowania, na które musi wyłożyc swoje pieniądze i włożyć pracę. Jak wyłowi z tego jeziora za dużo, to pójdzie z torbami. Dokładnie tak jak my.

"Nieczłonkowie" łowią na zasadzie opłacenia licencji "uprawnionemu do rybactwa" czyli Polskiemu Związkowi Wędkarskiemu, który jest stowarzyszeniem członków. Czyli płacą nam wszystkim za to, co oferujemy im w naszych wodach.

Teraz przeprowadź analizę kto co robi "zgodnie z prawem", kto przywoicie, kto zgodnie ze swoją deklaracja, a kto tak sobie interpretuje prawo i zasady, żebu ukryć dziadostwo i oszustwo.

Tutaj zdanie nawet 99,99% nie ma mocy wiążącej.

Pozdrawiam serdecznie

Jurek Kowalski
Schowaj teksty   

Powiązane z

Jestem księdzem c.d...

 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Firma "Wszywka" zaprasza producentów odzieży oraz hurtownie dodatków krawieckich do współpracy, patrz: Wszywki i metki żakardowe pragnie zinteresować swą ofertą metek i wszywek odzieżowych również osoby prywatne

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).