Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 5 Ilość ocen: 1

Wobler

Zdzichu i Janek poszli na sumy , po chwili:
- koledzy! ratujcie!Zdziśka, wobler przygniótł.

Wobler
 • Obecnie 5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 5/5 (1)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Sezon

No i zaczęliśmy,
Sezon na szczupaka,
Kto żyw za kij chwyta,
Heja na biedaka,

więcej...

Sezon
 • Obecnie 4,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 4,7/5 (6)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Wizje

Piotrze,

Napisałeś coś interesującego:

"Ja w wielu kwestiach nie zgadzam się z Jurkiem Kowalskim. Nie zgadzam się z Jego wizją, że działalność PZW należy opierać tylko na pracy społecznej jego członków."

A na czym ma się opierać działalność sottowarzyszenia, Twoim zdaniem? Przecież to wynika z istoty stowarzyszania się. Jest potwierdzone w Ustawie Prawo o stowarzyszeniach, która gwarantuje prawo do stowarzyszania się.

Zastanów sie i zaprzecz temu, że nawet zatrudnianie pracowników do niezbędnych prac wynika z "pracy społecznej członków", ktorzy zarządzają stowarzyszeniem i określają wysokość składek, z których wynika na ilu pracowników i na jaki zakres wykonywania celów stowarzyszenia przy pomocy siły najemnej możemy sobie pozwolić.

Propozycja zorganizowania stowarzyszenia w sposób nie oparty na społecznej aktywności członków przypomina mi domaganie się przez jednego z moich kolegów kawy "cappucino" we Włoszech. Smakowała mu kawa ale nie lubił kawy z mlekiem. Więc zamawiał "cappucino", ale "żeby była bez mleka". Nie rozumiał dlaczego Włosi jakoś dziwnie na niego patrzyli.

Zacznijmy stawiać sprawy "na nogach", a nie próbujmy kolejnych kostrukcji postawionych "na głowie".

Pozdrawiam serdecznie

Jurek Kowalski

Schowaj teksty   

Powiązane z

Jestem księdzem c.d...

 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Firma "Wszywka" zaprasza producentów odzieży oraz hurtownie dodatków krawieckich do współpracy, patrz: Metki i wszywki odzieżowe pragnie zinteresować swą oferta metek i wszywek odzieżowych również osoby prywatne

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).