Lewe menu

Filtry

Komentarze

Szukaj

Reklama

Opiera się - na składkach

(Wpis odzyskanyz kopii zapasowej)

Opiera się - na składkach - Tomek Płonka
Na czym się opiera działalność stowarzyszenia? - na składkach !!!!!!!!!, opłacam 54zł Prace społeczne - też daję ekwiwalent. To czego byś jeszcze chciał od ludzi - więcej składek, większy ekwiwalent na prace?
No i kogo to stowarzyszenie na prawdę obchodzi prócz ciebie? Kto tu w necie wyraził chęć stowarzyszania się w PZW? PZW to miejsce, gdzie się oplacało, opłaca i będzie oplacać"zezwolenia na wędkowanie". Kto chce tańsze zezwolenie, ten oplaca składki członkowskie. Obydwaj kupiliśmy nie tylko rabat na licencję, ale też prawo głosu, za 54 zł.
Schowaj teksty   

Powiązane z

Jestem księdzem c.d...

 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Wędkarskie stowarzyszenie o ideach nieco odmiennych od promowanych przez PZW. Szczególnie uważnie przeczytaj zatem nagłówek tej strony: Stowarzyszenie Wędkarzy Internautów . Szybko zrozumiesz różnicę i kto wie, może się do niego przyłączysz.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).