Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 0 Ilość ocen: 0

Dyktafon

Szef do blondynki sekretarki:
- Jak pani chce, proszę użyć mojego dyktafonu.
- Dziękuję, ale użyję po prostu ręki jak inni.

Dyktafon
 • Obecnie 0 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 0/5 (0)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Na rurze.

Trafiłem....

więcej...

Wielkie Łuki cz.2.
 • Obecnie 3 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3/5 (3)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Wizje cd...

...ano odpowiem...

Sprawy ochrony wód, zarybienia, właściwe zarządzaniem majątkiem PZW i parę innych jeszcze rzeczy, w znacznie większym stopniu niż obecnie, powinno być robione przez przez fachowców, ludzi zawodowo do tego przygotowanych. Ludzi, których do tych własnie celów zatrudni się z naszych środków. No, napiszesz teraz, że zatrudnienie tych osób to "praca społecznikowska" - tak, ale ta praca powinna być ograniczona do minimum. Ja może nie rozumiem - ale co Ty widzisz pod pojęciem tej pracy społecznej. Społecznie wybrany Prezes Koła, czy Okręgu powinien być tylko naszym reprezentantem - on powinien tylko prowadzić nadzór nad prawidłową pracą zatrudnionych fachowców, a obecnie w wielu przypadkach tak nie jest. Może trzeba zmienić wiele przepisów, może tych funkcji społecznych w naszych władzach jest za dużo...nie wiem do czego w Kole są wiceprezesi, jest skarbnik - pieniążkami i cała dokumentacją papierkową powinien zajmować się zawodowy księgowy...

Czy to zaprzecza idei stowarzyszenia w myśł obowiązującego prawa?

Mówimy o tym samym, ale... czyżby innym językiem?

Minęły już czasy, że ludzie w "czynie społecznym" coś chcięli robić - taka jest rzeczywistość...zresztą co według Ciebie zwykły członek związku ma społecznie robić?

Czy to co napisałem, zaprzecza mojej poprzedniej wypowiedzi...

Jurku - ja z Twoich wielokrotnych wypowiedzi i komentarzy odbieram jedno - tylko od naszej społecznej pracy zależy, czy coś w związku się zmieni na lepsze.
Tak - ale tylko od naszej atywności wyborczej (no, to też jest praca społeczna)...Schowaj teksty   

Powiązane z

Jestem księdzem c.d...

 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Prawdopodobnie największy w Polsce i w Europie społecznościowy serwis wędkarski: Fishing . Wędkarstwo to hobby tysięcy ludzi, zapraszamy! Oczywiście realizacja oparta o eZ publish

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).