Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 3,5 Ilość ocen: 3

Zwierzenia

Późnym wieczorem, leżące w łóżkach młode dziewczyny, zwierzają się ze swoich problemów miłosnych.
- Postanowiłam zerwać ze swoim chłopakiem - mówi jedna z nich
- Traktuje mnie jak psa!
- Jest ci tak źle?
- Dziwią się przyjaciółki
- Bije cię? Trzyma cię ciągle przy sobie?
- Gorzej! Wymaga ode mnie, abym mu była wierna.

Zwierzenia
 • Obecnie 3,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3,7/5 (3)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Jazgarek

Raz głowili się dzielni wędkarze
skąd się biorą te wstrętne jazgarze?
Sandacz począł je z płocią
bo do płoci czuł pociąg
więc spłodzili jazgarze te w parze.

więcej...

Jazgarek
 • Obecnie 4,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 4,4/5 (7)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Ja tylko o faktach pisałem

Ja nie neguję czyiś wizji pt. "Fajnie by było gdyby..." albo "Trzeba by żeby wszyscy..."
Ja mówię o realiach. Nie ma wśród wędkarzy więcej niż kilka %, którzy chcą zmian. We władzach takich jeszcze mniej. Ludzie nie mają czasu ani na działalność społeczną. Ludzie nie wierzą władzom (i słusznie). Na wybory - po co iść, skoro wybór jest tylko między młotem a kowadłem.
Więc opierając się na tym co jest, a nie na pobożnych życzeniach, ci co chcą podziałać MUSZĄ wziąć pod uwagę STAN RZECZYWISTY. I muszą dostosować działania do realiów, inaczej nie będzie żadnego efektu. Zaangażowanie się wystarczającej masy ludzi w wybory, prace społeczne itd jest przez najbliższe lata NIEMOZLIWE i nie da się tego zmienić nijak, więc kto chce coś zmienić niech sobie to najpierw wbije do głowy, a potem wymyśli taki plan działania, który to bierze pod uwagę i daje szanse na sukces.
Pisanie o potrzebie stowarzyszania ludziom, którzy szukają wyłącznie ryb, ciszy i samotności nad wodą to tak jak przekonywanie górnika o dobrodziejstwach posiadania sztormiaka. Niby ok, ale po co górnikowi sztormiak?
Ja uważam, że bez zmiany RAPR, opłat, zmian statutu i przeobrażenia PZW bardziej w firmę dbającą o zagospodarowanie wód, niż stowarzyszenie dbające o swój byt (czyli wyłącznie o składki, struktury i kolesiostwo działaczy) a nie o wody, nie jest mozliwy wzrost ilości ryb w wodach.
Wyraziłem się jasno nie raz, że dla mnie wędkarstwo to łowienie ryb, a stowarzyszanie się wędkarzy - to zupełnie inna sprawa.
Jesteśmy stowarzyszeni żeby mniej płacić. Za dzienne zezwolenie niestowarzyszony płaci 20-30 zł - różnie. I to jest temat, że Stowarzyszenie PZW oszukuje innych sprzedając im lipę - licencje na bezrybne wody. Nie mówiąc o tym, że Stowarzyszenie PZW nabija też w butelkę 590000 swoich członków, którzy oczekują że jak zapłacą to będą łowić ryby. Nabija w butelkę tych ludzi nie tłumacząc prostym ludziom wprost, że łowienie ryb jest nieistotną sprawą w stowarzyszeniu. A te dziesięc tycięcy uświadomionych to ci, którzy wielokrotnie czytali statut, są wykształceni i potrafią to pojąć, to ja-który wpadłem na to dopiero po 20 latach wpłacania składek, to działacze, którzy dobrze wiedzą o co chodzi
Pozdrówka
p.s. właśnie wróciłem z ryb, 2 dni biczowania wody bez brania - to efekt wyłącznie gospodarności PZW na wodzie, którą mam najbliżej domu. Bo co jak co, ale łowić to ja trochę umiem i choćby nie wiem jaka była pogoda to jak jest ryba - zawsze któraś "zygnie"

T.P.

Schowaj teksty   

Powiązane z

Jestem księdzem c.d...

 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Firma "Wszywka" zaprasza producentów odzieży oraz hurtownie dodatków krawieckich do współpracy, patrz: Metki i wszywki odzieżowe pragnie zinteresować swą oferta metek i wszywek odzieżowych również osoby prywatne

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).