Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 3,5 Ilość ocen: 3

Zwierzenia

Późnym wieczorem, leżące w łóżkach młode dziewczyny, zwierzają się ze swoich problemów miłosnych.
- Postanowiłam zerwać ze swoim chłopakiem - mówi jedna z nich
- Traktuje mnie jak psa!
- Jest ci tak źle?
- Dziwią się przyjaciółki
- Bije cię? Trzyma cię ciągle przy sobie?
- Gorzej! Wymaga ode mnie, abym mu była wierna.

Zwierzenia
 • Obecnie 3,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3,7/5 (3)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Jazgarek

Raz głowili się dzielni wędkarze
skąd się biorą te wstrętne jazgarze?
Sandacz począł je z płocią
bo do płoci czuł pociąg
więc spłodzili jazgarze te w parze.

więcej...

Jazgarek
 • Obecnie 4,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 4,4/5 (7)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Od Genesis

Sugeruje, by zaczal ksiadz od poczatku. Od poznania struktury i funkcji w stowarzyszeniu. Od wejscia na strone ZG PZW i od dokladnego zapoznania sie ze Statutem, z Regulaminem Kola PZW, z Ordynacja Wyborcza. Nastepnie sugeruje kontakt z ludzmi w Kole i w Okregu (to sa ludzie, ktorzy decyduja o zarybianiu i odlowach, o ochronie i skladkach, o wedkarstwie). To sa ci, ktorzy mieszkaja, lowia ryby obok nas. Oni uczestnicza w Zjezdzie Krajowym jako wybrani przez Zjazy Okregowe Delegaci. Sposrod nich zostanie wybrany ZG i jego Prezes. Prezes ZG i czlonkowie ZG musza byc wybraniw swoich kolach zanim dotra przez selekcje wyborcza do ogolnopolskiego poziomu.

Podejmowanie dzialan bez poznania tych zagadnien byloby podobne do komentowania dzialan Kosciola przez ludzi pozostajacym poza Nim. Postepowanie oparte na wiedzy i pozbnaniu jest dosc uniwersalnym podejsciem.

Drogi Wieslawie,

Zajrzyj na tutejsze Forum, na krotka dyskusje jaka przeprowadzilismy z Andrzejem Trembaczowskim - tam widac ogrom problemow, z jakimi jako srodowisko wedkarzy musimy sie uporac i pokazuje cele, gla jakich musimy powolywac swoje wladze. Od czego sie odzegnujemy zazwyczaj, zapewniajac frekwencje wyborcza na poziomie kilku procent w skali PZW i nie uczestniczac na biezaco w sprawach tej organizacji. To tez warto brac pod uwage w rozwazaniach przyczyn i skutkow sytuacji z komunikacja, jaka mamy.

Pozdrawiam serdecznie

Jurek Kowalski
Schowaj teksty   

Powiązane z

Jestem księdzem c.d...

 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Open source ERP i CRM - Odoo (dawniej OpenERP)

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).