Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 3 Ilość ocen: 2

Kobieta

Dlaczego kobieta ma mniejsze stopy niż mężczyzna?
Żeby mogła stanąć bliżej zlewozmywaka!

Kobieta
 • Obecnie 3 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3/5 (2)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Rzeka

Wpadł mi w "internetowe oko" taki fajny wierszyk z "Konkursu na Wiersz dla Dzieci"
Pozwalam sobie go opublikować ponieważ bardzo mi się spodobał :) - Admin

Rzeka

Płynie sobie rzeka
I strasznie narzeka.

Na pogodę zwłaszcza,
Bo płynie bez płaszcza.

Płycizna, czy głębia,
Zaraz sie przeziębia.

więcej...

Rzeka
 • Obecnie 3,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3,3/5 (35)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Od Genesis

Sugeruje, by zaczal ksiadz od poczatku. Od poznania struktury i funkcji w stowarzyszeniu. Od wejscia na strone ZG PZW i od dokladnego zapoznania sie ze Statutem, z Regulaminem Kola PZW, z Ordynacja Wyborcza. Nastepnie sugeruje kontakt z ludzmi w Kole i w Okregu (to sa ludzie, ktorzy decyduja o zarybianiu i odlowach, o ochronie i skladkach, o wedkarstwie). To sa ci, ktorzy mieszkaja, lowia ryby obok nas. Oni uczestnicza w Zjezdzie Krajowym jako wybrani przez Zjazy Okregowe Delegaci. Sposrod nich zostanie wybrany ZG i jego Prezes. Prezes ZG i czlonkowie ZG musza byc wybraniw swoich kolach zanim dotra przez selekcje wyborcza do ogolnopolskiego poziomu.

Podejmowanie dzialan bez poznania tych zagadnien byloby podobne do komentowania dzialan Kosciola przez ludzi pozostajacym poza Nim. Postepowanie oparte na wiedzy i pozbnaniu jest dosc uniwersalnym podejsciem.

Drogi Wieslawie,

Zajrzyj na tutejsze Forum, na krotka dyskusje jaka przeprowadzilismy z Andrzejem Trembaczowskim - tam widac ogrom problemow, z jakimi jako srodowisko wedkarzy musimy sie uporac i pokazuje cele, gla jakich musimy powolywac swoje wladze. Od czego sie odzegnujemy zazwyczaj, zapewniajac frekwencje wyborcza na poziomie kilku procent w skali PZW i nie uczestniczac na biezaco w sprawach tej organizacji. To tez warto brac pod uwage w rozwazaniach przyczyn i skutkow sytuacji z komunikacja, jaka mamy.

Pozdrawiam serdecznie

Jurek Kowalski
Schowaj teksty   

Powiązane z

Jestem księdzem c.d...

 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: eZPublish

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).